Oppo Reno S’i Aralık’ta Hindistan’da Satışa Çıkarması Bekleniyor!

Oppo’nun yaklaşmakta olan Reno S akıllı telefonunu Aralık ayının ilk haftasında Hindistan pazarında satışa sunulacağı iddia eden bir rapor yayınladı.

Bu, gerçekten bu cihaz hakkında duyduğumuz ilk şey. Önceki Oppo Reno cihazlarının aksine, şirket için yepyeni bir amiral gemisi olacak gibi görünüyor.


Kaynaklara göre, cihaz 423 $ olan Reno 2 fiyat etiketinin üzerine koyarak 564 $ fiyat etiketi ile gelecek. Bunun üzerine, yeni Reno S çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalardan satışa sunulacak. Arkada 64MP birincil kamera bulunacak ve Reno S 65W Super VOOC 2.0 hızlı şarj olacak.

Oppo Reno S'i Aralık’ta Hindistan’da Satışa Çıkarması Bekleniyor!

Bunun dışında, muhtemelen çok çılgınca bir şey olmadığını varsaymamıza rağmen, bazı amiral gemisi özellikleri görmeyi de bekleyebiliriz. Realme’nin ayrıca kendi amiral gemisi olan Realme X2 Pro’yu piyasaya sürmeyi planladığını göz önünde bulundurarak, bu ayın sonunda Hindistan’da, tarihlerini bu kadar yakın tutmak için riskli bir hareket gibi görünüyor. Yine de Reno S merakla bekleniliyor.

Oppo Reno S diğer cihazlardan (ve Realme X2 Pro) ayıracak en büyük şey muhtemelen önceki Reno cihazlarından alacağınız ilginç bir kamera hilesi olacak. Maalesef şu anda yeni cihazla ilgili önemli bir şey bulunmuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu