Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Reno Özellikleri ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Türkiye’de telefon pazarına giren ve ismini daha çok duymaya başladığımız Çinli Oppo, yeni telefonu Oppo Reno için kolları sıvadı. Şirket, yeni telefonunu bakın ne zaman dünyaya duyuracak?

Oppo Reno akıllı telefonun farklı varyasyonları olacak. 6 GB RAM + 128 GB depolama, 6 GB RAM + 256 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama olarak üç modelle piyasada yerini alacak. Çinli üretici Oppo, bu modelleri sadece belirli renk seçeneklerinde satacak gibi duruyor.


Nebula Mor rengi sadece 6 GB RAM + 128 GB depolama seçeneğinde gelecek. Mist pembesi modeli 6 GB RAM + 256 GB depolama seçeneğine sahip olacak.

Oppo Reno Özellikleri ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Extreme gece siyahı, 6 GB RAM + 128 GB depolama ve 6 GB RAM + 256 GB depolama gibi iki modelde geliyor. Deniz mavisi, 6 GB RAM + 256 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleriyle geliyor. Oppo, söz konusu modellerin hiçbirinin fiyatlarını açıklamadı.

Oppo Reno Özellikleri ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Telefonun üst kenarı, köpekbalığı yüzgeci gibi yükselebilecek bir açılır selfie kamera modülü içermekte. 16 megapiksel özçekim kamerası ve bir LED flaş içermektedir. Telefonun arka tarafında Sony IMX586 48 megapiksel ana sensör ve 5 megapiksel ikincil sensör içeren dikey çift kamera kurulumu bulunur. Ayrıca 3.5mm jack girişi halen bulunuyor olması güzel bir haber.

Ayrıca Oppo Reno’yu özel kılan şey 10X optik zoom yapabilme özelliği. Malum Huawei tarafından kısa süre önce tanıtılan P30 Pro modelinde de Periscope Zoom adı altında 5X optik zoom yapabilen bir kamera vardı. Reno’da kullanılan kamera ise 5X yerine 10X optik zoom yapabiliyor.Hatırlanacağı üzere Çinli üretici geçtiğimiz yıl Find X modelinde kızaklı bir kamera sistemi kullanmıştı. Nitekim benzer bir sistem Oppo Reno modelinde de kullanılacak.

Çinli üretici Oppo, 10 Nisan’da Oppo Reno serisini duyuracak. Snapdragon 855 mobil platform tarafından desteklenen diğer iki model bulunuyor. Bunlardan biri 5G’ye hazır bir cihaz, diğeri sadece 4G LTE’yi destekliyor olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu