TeknoDiot
     
     
     

Oppo Reno Özellikleri Netleşmeye Başladı

Oppo Reno Özellikleri Netleşmeye Başladı

Oppo Reno bir kez daha görüntülendi. Oppo Reno hakkındaki son detaylar…

Çinli dev akıllı telefon üreticisi olan Oppo, son zamanlarda yeni amiral gemisi modeli Reno üzerine yoğunlaşmış durumda. Bu zamana kadar sızıdılmış bilgilere göre Oppo Reno, Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek gibi. Bununla birlikte, orta seviye Snapdragon 710 yonga setine sahip bir modelde de sunulacak.

Oppo Reno geliyor!

Oppo Reno, 48MP birincil sensör, 8MP ikincil sensör ve 13MP üçüncül sensörle arka yüzünde etkileyici bir üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Söylentiler, bu yılın başlarında MWC 2019 sergilenen 10x optik zoom teknolojisini kullanmanın Oppo’nun ilk amiral gemisi akıllı telefonu olabileceğini öne sürüyor.

Oppo Reno Özellikleri Netleşmeye Başladı

Ayrıca Oppo Reno’yu özel kılan şey 10X optik zoom yapabilme özelliği. Malum Huawei tarafından kısa süre önce tanıtılan P30 Pro modelinde de Periscope Zoom adı altında 5X optik zoom yapabilen bir kamera vardı. Reno’da kullanılan kamera ise 5X yerine 10X optik zoom yapabiliyor.Hatırlanacağı üzere Çinli üretici geçtiğimiz yıl Find X modelinde kızaklı bir kamera sistemi kullanmıştı. Nitekim benzer bir sistem Oppo Reno modelinde de kullanılacak.

Oppo yeni amiral gemisi modelinin 5G’li farklı bir versiyonunu da satışa sunacak. ColorOS 6 destekli Android Pie ile gelecek olan telefon 50W Super VOOC Charging teknolojisini de destekliyor olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi, Hindistan’ı Küresel Bir Üretim Merkezi Yapmak İstiyor

Buğra Noyan

iPhone XR, Dünya Çapında En Çok Satan Telefon Oldu!

Buğra Noyan

Samsung Galaxy A01 Sessizce Tanıtıldı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.