TeknoDiot.com
   
     

Oppo Find Z Hakkında Detaylar Paylaşılmaya Başlandı

Oppo Find Z Hakkında Detaylar Paylaşılmaya Başlandı Akıllı Telefon Haberleri Oppo Haberleri

Son raporlar, Oppo’nun Nisan ayında yeni bir akıllı telefon duyuracağı yönünde. 10x optik zoom için destek taşıyacak üst düzey veya amiral gemisi bir cihaz olacak.

Oppo Başkan Yardımcısı Shen Yiren, Weibo tarafından gizemli telefonun Snapdragon 855 yonga setine sahip olacağını açıklandı. Tabii ki yeni telefonla ilgili daha fazla bilgi paylaştı.

Oppo Find Z detaylanıyor

Oppo Başkan Yardımcısı Shen Yiren tarafından Weibo üzerinden paylaştığı post Oppo’nun bir sonraki amiral gemisi Snapdragon 855 tarafından destekleneceği ve ayrıca 4.065 mAh kapasiteli büyük bir bataryadan gücünü alacağını da açıkladı. Akıllı telefonunun ayrıca 10x hibrit zoom teknolojisiyle geldiği onaylandı. Oppo Find X’in rakibi olabilir mi? Daha fazla bilgi için biraz daha bekleyeceğiz gibi duruyor.

Oppo Find Z Hakkında Detaylar Paylaşılmaya Başlandı Akıllı Telefon Haberleri Oppo Haberleri

Şubat ayında, Çinli üretici Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi (EUIPO) ile markalaştırdı. Bu nedenle, söylenti üreticisi Oppo’dan yaklaşan Snapdragon 855 destekli akıllı telefonun Oppo Find Z olarak adlandırılabileceğini iddia ediyor. Son olarak Mart ayında şirketten beklenen Oppo R19 Pro akıllı telefonunu duyuracak.