TeknoDiot
     
     
     

Android İçin Opera’dan Yeni Tarayıcı

Android İçin Opera'dan Yeni Tarayıcı

Opera, rakipleri karşısında yeni hamleler yapmaya başladı. Dünyanın en çok kullanılan tarayıcılarından bir tanesi olan Opera’nın Android kullanıcıları için yeni bir tarayıcı geliştirdi: Opera Touch!

Opera Touch, sunduğu kullanım kolaylığı ile Chrome‘a çok ciddi bir rakip olacak gibi görünüyor. Opera’nın yeni tarayıcısı, akıllı telefonlarda Opera’nın masaüstü sürümü ile birlikte çalışmak için tasarlandı. Gerçekten tasarım anlamından bir tık ilerde diyebiliriz. Telefonun kamerasını kullanarak PC‘de yer alan Opera uygulamasındaki QR koda tarattığınızda, masaüstü sürümü ile birlikte kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu özelliği en sevilen tarafı diyebiliriz aslında. Diğer önemli özelliği ise ayarlar kısmında yer alan kripto para madenciliği engeli.

[ilgiliicerik icerik_id=”16043″]

Android İçin Opera'dan Yeni Tarayıcı

Operaa Touch’ı açtığınız zaman direk olarak arama motoru kısmı gelmekte. Direkt olarak arama yapmak için tasarlanan uygulamada QR kod tarayıcısı da yer alıyor. Sesli arama yapma ve FAB adı verilen hızlı eylem düğmesi ile dikkat çeken tarayıcı şimdilik Android’de yer alıyor. FAB özelliği sayesinde; uygulamanın orta bölümünde yer alan sekme tuşuna basılı tutup, sekmeler arasında saniyeler içerisinde geçiş yapabiliyorsunuz. Hız konusunda rakiplerine göre gözle görünür bir artı performans sunan tarayıcı, önümüzdeki günlerde iOS platformuna da gelecek. Son olarak Opera Touch’ı buradan indirebilirsiniz.

Android İçin Opera'dan Yeni Tarayıcı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Redmi K20 Pro MIUI 11 Güncellemesini Aldı!

Hüseyin Ceylan

Samsung Galaxy Note 8 Resmi Paylaşımları Başladı

Buğra Noyan

Yüzbinlerin Takip Ettiği Ünlü YouTuber’lar Sizce Kaç Yaşında?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.