Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus TV Q1 ve Q1 Pro Tanıtıldı

OnePlus TV Q1 ve Q1 Pro 55 inç QLED ekranlı ve 8’e kadar hoparlör Hindistan’da duyuruldu.

OnePlus , Hindistan’daki OnePlus 7T akıllı telefonunun yanı sıra ilk akıllı TV’lerini de tanıttı.


OnePlus TV Q1 ve OnePlus TV Q1 Pro olarak adlandırılan şirketin yeni TV’leri, 55 inç QLED ekranlar ve 8 hoparlöre kadar üstün çekicilik ve heyecan verici özelliklerle birlikte geliyor.

OnePlus TV Q1 ve OnePlus TV Q1 Pro özellikleri ve fiyatı

OnePlus TV Q1 ve Q1 Pro aynı özelliklere ve tasarıma sahiptir. İki model arasındaki tek büyük fark, Pro sürümünün 8’e kadar hoparlör ve kayan bir ses çubuğu ile gelmesiydi, buna rağmen normal Q1’de dört hoparlör bulunuyor. Q1 ve Q1 Pro ikilisi, 4K çözünürlüğe ve Dolby Vision’a sahip 55 inç QLED ekranlarla donatılmıştır.

OnePlus TV Q1 ve Q1 Pro Tanıtıldı

MediaTek MT6750 yonga seti, Q1 ve Q1 Pro’ya güç veriyor. Her iki model de Google Asistan ile çalışan Android TV platformunda çalışıyor. Amazon Prime Video, Netflix, Google Chromecast, VOOT, Eros Now, vb. Cihazda önceden yüklenmiş olarak geliyor.

OnePlus TV’ler Wi-Fi, Bluetooth, HDMI ve USB ile donatılmıştır. Bluetooth özellikli uzaktan kumanda, Q1 ve Q1 Pro ile birlikte gelir. Q1 ve Q1 Pro modelleri 986 dolar ve 1407 dolar fiyat etiketlerine sahip olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu