Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus, OxygenOS’a Gelecek Yeni Özelliklerin Ayrıntılarını Açıkladı

OnePlus fikir toplamak amacıyla şirketin topluluk üyelerinden OxygenOS’u geliştirmesine yardımcı olacak bir kampanya başlatmıştı.

Şirket, ilk beş fikri seçeceğini veya kullanıcıların özelliklerini yazmalarını ve bunları OxygenOS’a getireceğini söyledi. Sözüne göre, şirket yakın zamanda OxygenOS’a eklenecek ilk beş özelliği seçti.


İlk olarak, şirket Always on Display üzerinde çalışmaya başladı. Shenzhen merkezli şirket ayrıca, Ağustos veya Eylül aylarından itibaren beta testi ile Haziran ayına kadar Always on Display geliştirmeyi bitireceğini söyledi.

OxygenOS’a eklenecek bir diğer yararlı özellik, Galeri uygulamasında gizli olarak işaretlenmiş görüntüler için parmak izi kilidini etkinleştirme özelliğidir. Ayrıca, önümüzdeki günlerde, OxygenOS telefonunuz tamamen şarj olduğunda sizi bilgilendirmek için bir ses çalacaktır.

OnePlus, OxygenOS'a Gelecek Yeni Özelliklerin Ayrıntılarını Açıkladı

Uygulama çekmecelerindeki klasörler, Zen Modu için bir dizi kullanışlı özellik, OnePlus’ın OxygenOS’a eklemeyi vaat ettiği diğer heyecan verici özelliklerdir. Bununla birlikte, AOD dışında, şirket hiçbir zaman çizelgesini paylaşmadığından diğer dört yeni özelliğin ne zaman OS’ye geleceğini gerçekten bilmiyoruz.

İlk beş fikrin yanı sıra, OnePlus topluluk üyeleri arasında oldukça popüler görünen ancak şu ana kadar OxygenOS’a gelmeyecek 15 kadar özellik bulunuyor. Bunlardan biri de Samsung Dex’e benzer bir özellik olan OnePlus Dex olacaktır.

Değişken şarj hızı, çağrı kaydı, çalışma modu, gerçek zamanlı hava durumu duvar kağıdı, OnePlus topluluk üyelerinin önerdiği diğer heyecan verici fikirlerdir. Tüm listeye buradan göz atabilirsiniz .

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu