Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus, Hindistan’ın Telefon Pazarında Rekor Seviyeye Ulaştı ve Yükselmeye Devam Ediyor!

Araştırma firmasından gelen son veriler birinci sınıf akıllı telefon segmentindeki gönderilerin yıllık bazda% 66 oranında arttığını gösteriyor.

Rapora göre segmentin devasa büyümesine, önemli festival sezonundan önce yeni lansmanlar, agresif teklifler ve kanal zorlaması eşlik ediyor. Akıllı Telefon OEM’leri, festival sezonu öncesinde, özellikle Eylül ayının son haftası kadar erken olan premium akıllı telefonlarda agresif bir şekilde ağız sulandıran teklifler vermeye başlamıştı. Tekliflere ödeme planları (EMI), geri ödeme ve takas teklifleri dahil olmaktadır.

Veriler ayrıca, Premium akıllı telefon pazarındaki OnePlus’un artışının 2013 yılının üçüncü çeyreğinde de sürdüğünü gösterdi. OnePlus 7T ve 7T Pro, OnePlus’a küresel gönderilerinin dörtte birini oluşturan Hindistan pazarındaki en geniş portföyünü vermede büyük rol oynadı. OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro, çeyrek boyunca sırasıyla en çok satan ve üçüncü en çok satan modellerdi.

Ciddi Bir Artış!


OnePlus, Hindistan’ın Telefon Pazarında Rekor Seviyeye Ulaştı ve Yükselmeye Devam Ediyor!

OnePlus, yıllık% 95’lik bir artışı temsil eden premium pazar segmentine liderlik etmek için% 35’lik pazar payını artırdı. Bunu% 23 pazar payı ile Samsung,% 22 pazar payı ile Apple üçüncü sırada yer almaktadır. OnePlus, segmentten (+% 66) daha hızlı (+% 95) büyüdü ve hem 7 hem de 7T serisinin güçlü performansları nedeniyle en hızlı büyüyen marka olarak kaldı. Samsung’un yeni Galaxy Note 10 serisi gönderileri desteklenirken, iPhone XR için fiyat indirimi Apple’ın gönderilerini artırdı. Bununla birlikte, ilk üç markanın kümülatif payı, 2019 yılının üçüncü çeyreğinde 2013’teki% 83’e kıyasla% 79’a geriledi ve bu da segmentte OPPO, Xiaomi ve Asus başta olmak üzere diğer markaların artan varlığını vurguladı. 2019 yılının ilk çeyreğinde en yüksek seviye olan 20’den fazla amiral gemisi telefon çeşidi piyasaya sürüldü.

Counterpoint Research, Hindistan’ın birinci sınıf akıllı telefon pazarının üçüncü çeyrek çıkışına rağmen şaşırtıcı bir şekilde devam edebileceğini belirtti. Segment, hacim olarak tüm pazarın sadece% 5’ine katkıda bulundu. Buna karşılık premium telefon segmenti, ABD ve Çin’deki akıllı telefon pazarının sırasıyla% 50 ve % 22’sini oluşturuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu