Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus, Gizemli “OnePlus World” İçin Duyuru Yaptı

OnePlus, 1 Ekim’de “OnePlus World” lansmanını yapacak gibi görünüyor. İlk ipuçları, hayranlar veya ürünler için sanal bir alan olduğunu gösteriyor.

OnePlus 8T’nin piyasaya sürülmesinden sadece iki hafta önce geliyor. OnePlus, 8T lansmanından önce farklı bir şeyin başlangıcı olabilir.


Teaser çok fazla ayrıntı içermiyor, ancak resim OnePlus’ın avatarlarla sanal gerçeklik benzeri bir ortam başlattığını gösteriyor. Tamamen başka bir şey olmadığını varsayarak bir topluluk merkezi veya bir ürün vitrini olabilir. Dijital bir ortamsa, bir VR başlığına ihtiyaç duyacağımızı düşünmeyiz. VR teknolojisinin benimsenmesi, nispeten az sayıda hayranın gerekli donanıma sahip olacağı kadar hala yeterince düşük.

OnePlus, Gizemli "OnePlus World" İçin Duyuru Yaptı

OnePlus, en azından sanal dünyalara yabancı değil. COVID-19 salgını nedeniyle Nord’u başlatmak için artırılmış gerçeklik uygulaması kullandı . Müşterilerin OnePlus’ın fiziksel konumlarını ziyaret etme konusunda her zaman rahat olmadıkları bir zamanda çevrimiçi bir alan da yardımcı olacaktır.

Zamanlamayı da göz ardı etmek zordur. OnePlus World, 8T tanıtımından sadece iki hafta önce ortaya çıkıyor ve yeni telefonu tartışmanın veya sergilemenin bir yolunu temsil edebilir. Dünya ne için olursa olsun, OnePlus’ın sonbaharda oldukça meşgul olacağı açıktır – yeni donanım, daha büyük bir resmin yalnızca bir parçası.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu