Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Buds 2 Pro Resmi Olarak Satışa Çıktı

OnePlus şirketi, dün resmi olarak Ace 3 akıllı telefonunu tanıttı ve bununla birlikte Buds 3 adlı yeni kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Bu yeni ses aksesuarı çift sürücü üzerine inşa edilmiş ve 49 dB’ye kadar aktif gürültü engelleme özelliğine sahip – bu neredeyse helikopter motorunun çalışmasıyla eşdeğerdir. Buds 3 kulaklıkları, Buds 2 Pro’ya oldukça benziyor, ancak biraz daha parlak görünüyorlar; ayrıca, OnePlus şirketi kulaklıkların içinde Pro sürümündeki gibi çift sürücü sistemini kullandı, bu da daha erişilebilir bir seviyede kulaklıklarda kaliteli ses sağlaması gerektiği anlamına geliyor. Gürültü engelleme, birkaç modda sunulmaktadır: 10 dB ve 20 dB – maksimum 49 dB aktif gürültü engelleme öncesindeki ara seçenekler.

Ayrıca, otomatik olarak çevresel ortamı tanıyan ve kullanım senaryolarına göre aktif gürültü engelleme seviyelerini ayarlayan bir akıllı mod bulunmaktadır. Ve tabii ki, bu kulaklıklar, pasif düzeyde gürültü izolasyonuna yardımcı olmak için lastik uçlarla donatılmıştır. Buds 3 kulaklıklarında dış tarafta kontrol elemanlarının bulunduğu bir dokunma alanı da bulunmaktadır; ayrıca, üç mikrofon içeren bir tasarım da burada bulunmaktadır ve OnePlus, yapay zeka sayesinde görüşmeler sırasında gürültüyü azaltmaya yardımcı olan özel algoritmalar kullanıldığını belirtti. Kulaklıklar, IP55 sertifikasına sahiptir ve oldukça hafiflerdir (her kulaklık sadece 4,8 gram ağırlığındadır). Kulaklıkların batarya kapasitesi 58 mAh, kılıfın ise 520 mAh’dir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu