Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 9RT Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus 9RT, Warp Charge 65T, 7GB Sanal RAM ve daha fazlasına sahip olacak.

OnePlus 9RT, bu hafta piyasaya sürülen yeni cihazlardan biri. Telefon, yılın ilk yarısında duyurulan OnePlus 9R’nin daha güçlü bir versiyonu.


Lansman öncesinde OnePlus, telefonun getireceği bazı yeni özellikleri ve yükseltmeleri onayladı. OnePlus 9RT, OnePlus 9R’de bulunan Warp Charge 65’in daha hızlı sürümü olan Warp Charge 65T’yi destekleyecektir. Telefon, bu yılın başlarında Warp Charge 65T desteği ile piyasaya sürülen OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro’ya katılacak.

Yeni hızlı şarj teknolojisi, telefonun içindeki 4500 mAh pili Warp Charge 65 ile 39 dakikaya değil, sadece 29 dakikada boştan doluya şarj edecek.

OnePlus 9RT Neler Sunuyor?

OnePlus 9RT Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

İlgili Makaleler

Üretici, OnePlus 9RT’nin sanal RAM desteğine sahip olacağını da açıkladı. Kullanıcılar, telefonun birlikte gönderileceği 8 GB veya 12 GB LPDDR5 RAM’in üzerinde 7 GB’a kadar sanal RAM’e sahip olacak.

OnePlus 9RT ayrıca, OnePlus’ın şimdiye kadarki telefonlarının en büyüğü değil, aynı zamanda bir tablette bulacağınıza benzer olduğunu iddia ettiği 19067.44 mm² alana sahip bir soğutma plakası içeren gelişmiş bir soğutma sistemine de sahip olacak.

Onaylanan diğer özellikler arasında Snapdragon 888 işlemci, LPDDR5 RAM, UFS 3.1 depolama, 120Hz Samsung E4 ekran ve 4500mAh pil kapasitesi bulunuyor. Telefon, Sony IMX766 50MP kamera içeren üç arka kameraya sahip olacak. Telefon, bir sızıntıya göre Çin’de kutudan Android 12 yerine Android 11 tabanlı ColorOS12 çalıştıracak . Çin dışında piyasaya sürülen varyant, OxygenOS 12’yi çalıştırmalıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu