Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 9 RT Ekim Ayında Piyasaya Sürülecek

OnePlus 9R’nin bu yıl Mart ayında piyasaya sürülmesinin ardından, OnePlus’ın Ekim ayında piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus 9 RT olarak adlandırılan yeni bir model üzerinde çalıştığı bildiriliyor.


Bu bilgi, doğrudan OnePlus ile ilgili sızıntılar söz konusu olduğunda mükemmel bir geçmişe sahip olan Android Central’dan geldi.

Yayına göre, yakında çıkacak olan OnePlus 9RT’nin büyük ölçüde mevcut OnePlus 9R’ye dayandığı söyleniyor. Bunun anlamı, muhtemelen 120Hz yenileme hızına sahip aynı 6.55” FHD+ AMOLED ekrana ve 65W hızlı kablolu şarjlı benzer bir 4.500mAh kapasiteli bataryaya sahip olması bekleniyor.

Bununla birlikte, yayın, telefonun Snapdragon 870’in ‘daha yüksek bölmeli bir sürümüyle’ geleceğini ve 48MP Sony IMX586 sensörünü (OnePlus 9R’de bulunur) içinde bulunan 50MP Sony IMX766 sensörüyle değiştireceğini vurguladı.

Bunun dışında OnePlus 9RT’nin kutudan Android 12 tabanlı OxygenOS 12 ile çıkacak ilk OnePlus telefonu olacağı da belirtilmişti. Yaklaşan OxygenOS 12, kayan pencereler, tema mağazası ve çeşitli gizlilik odaklı eklentiler gibi bir dizi yeni özelliği beraberinde getiriyor gibi görünüyor.

Kullanılabilirlik açısından, OnePlus 9RT, mevcut OnePlus 9R’de olduğu gibi yalnızca Çin ve Hindistan’da piyasaya sürülecek şekilde ayarlanmıştır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu