Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 8T Özellikleri, Tanıtım Tarihi ve Dahası

OnePlus 8T ne zaman tanıtılacak? OnePlus 8T özellikleri nasıl olacak?

OnePlus 8T, 14 Ekim’de gelebilir: Beklenen özellikler ve daha fazlası.

OnePlus, Nord’u Hindistan’da piyasaya sürdüğünden beri, OnePlus 8T hakkındaki spekülasyonlar ortaya çıkmaya başladı. Ancak şimdi OnePlus, 8T’yi piyasaya sürmeye öncekinden daha yakın görünüyor.


OnePlus, Nord’u Hindistan’da piyasaya sürdüğünden beri, OnePlus 8T hakkındaki spekülasyonlar turları yapmaya başladı. Ancak şimdi OnePlus, 8T’yi piyasaya sürmeye öncekinden daha yakın görünüyor. Bir rapora göre, OnePlus’ın 14 Ekim’de 8T’yi piyasaya sürmesi bekleniyor. Yaklaşan akıllı telefon, OnePlus 8 serisine üçüncü bir ekleme olacak. Nisan ayının başlarında, akıllı telefon üreticisi OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8’i piyasaya sürdü.

OnePlus 8T muhtemelen 14 Ekim’de piyasaya sürülecek. OnePlus 8T’nin 120 Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç full-HD + ekrana sahip olması bekleniyor. OnePlus 8T’nin, 12GB’a kadar RAM ve 256GB depolama alanına kadar Snapdragon 865+ SoC ile güçlendirileceği tahmin ediliyor.

Agarwal, lansman etkinliğinin koronavirüs salgını nedeniyle ertelenebileceğini ancak Ekim ortasına kadar geleceğini ancak kesinlikle Eylül ayında olmayacağını söylüyor. OnePlus daha önce Eylül ayında OnePlus 7T’yi piyasaya sürmüştü ancak bu sefer şirket OnePlus 8T hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

OnePlus 8T Özellikleri, Tanıtım Tarihi ve Dahası

OnePlus 8T Özellikleri

OnePlus 8T’nin 120 Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç full-HD + ekrana sahip olması bekleniyor. Akıllı telefonun Snapdragon 865+ SoC ile 12GB’a kadar RAM ve 256GB depolama alanıyla güçlendirileceği tahmin ediliyor. OnePlus 8T’nin 8GB + 128GB varyantı ve 12GB + 256GB varyantı dahil olmak üzere iki konfigürasyonda gelmesi bekleniyor.

Kamera açısından akıllı telefonun arka tarafında dörtlü kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Kamera modülü, 48 megapiksel birincil kamera, 16 megapiksel ultra geniş sensör, 5 megapiksel makro sensör ve 2 megapiksel portre sensöründen oluşacaktır. Ön tarafta, OnePlus 8T muhtemelen özçekimler için 32 megapiksel bir kameraya sahip olacak.

Pil bölümünde, OnePlus 8T‘nin 65W hızlı şarj desteği ile 4500mAh pil barındırması bekleniyor. Şimdi tasarıma gelince, OnePlus 8T yeni bir kamera adasına sahip olabilir ve yeni renklerle gelebilir.

OnePlus 8T Özellikleri, Tanıtım Tarihi ve Dahası

OnePlus 8T Özellikleri, Tanıtım Tarihi ve Dahası OnePlus 8T Özellikleri, Tanıtım Tarihi ve Dahası

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu