Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 7T Tasarım Görselleri Sızdırıldı

Bu yılın OnePlus T serisi, sızan tarihlere göre normalden daha erken gelecek gibi. OnePlus 7T modelinin render görselleri ortaya çıktı.

OnePlus bir Ekim lansmanı yerine, OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Eylül ayında duyurulacak. Bugün, PriceBaba OnLeaks tarafından bir kaç OnePlus 7T tasarımı ile ilgili görseller sızdırılmış durumda.


OnePlus 7T, en azından arkada, OnePlus 7’den farklı bir tasarıma sahip olacak. OnePlus, telefon için OnePlus 7’den bir sensörden daha fazla olan üçlü arka kameralarla gitmeye karar verdi. Kamera yapılandırması bilinmiyor ancak ekstra sensör büyük olasılıkla ultra geniş açı sensörü.

Ekstra kamera tek fark değil. Kameralar çarpma olan dairesel bir yuvadadır. Kameralar yatay olarak düzenlenmiştir. Muhafazanın içinde orta kameranın altında bir çift LED flaş var. Kameraların altındaki birkaç milimetre tanıdık OnePlus logosu bulunuyor. OnePlus 7T camla kaplanmış ve OnePlus 7 gibi yanlarda kavisli ekran yer alıyor.

OnePlus 7T özellikleri

OnePlus 7T‘nin tasarımında ön kasası değişmiş değil. OnePlus 7’nin düz ekranını hoparlörün üst kısmında bir kesik bırakarak tutar. Çerçevelerin boyutu da değişmedi. Ekran boyutunun hala 6,4 inç olduğu söyleniyor ve çözünürlük FHD + olarak kalabilir gibi duruyor.

OnePlus 7T, OnePlus 7 gibi iki yerine altta yalnızca bir ızgaraya sahiptir. Çerçevenin sağ tarafında güç düğmesi ve alarm kaydırıcısı ve sol bulunurken, SIM tepsisi USB Tip-C bağlantı noktasının tam altındadır. ses kontrolüne ev sahipliği yapmaktadır. Telefonun boyutları 161,2 x 74,5 x 8,3 milimetre olarak verilmiştir.

OnePlus 7T, Snapdragon 855+ işlemci ile gelmelidir. Ayrıca geliştirilmiş kameralarla ve hatta kutudan çıkan Android Q ile gelecektir. Diğer pazarlarda piyasaya sürülmeden önce, OnePlus TV ile birlikte Hindistan’da ilk kez piyasaya sürülecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu