Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 7T Pro Görüntüleri Sızdırıldı!

OnePlus 7T’nin tasarımı, önümüzdeki hafta yapılacak lansman öncesinde şirket tarafından yayınlandı. Peki ya Pro? Resmen, tabiri caizse sır gibi saklanmaya devam ediyor fakat görselleri bir şekilde sızdı! Detaylar haberimizde.

Renkler kesin olmasa da, OnePlus 7T Pro hakkında sızdırılan görsellerini daha önce görmüştük. Sızan bu görüntü, Pro’nun 7T ile aynı Haze Blue renk seçeneğini alacağını gösteriyor koyu ila açık mavi bir degradeye sahip bir mat cam bulundurmakta. 7 Pro’nun Bulutsusu Mavisi benzerdir ancak parlak bir yüzeye sahiptir.

OnePlus 7T Pro Görüntüleri Sızdırıldı!


Her neyse, aynı rengi hem vanilya hem de Pro modelinde görmek ilginç. OnePlus 7 ve 7 Pro’nun farklı renk farklılıkları vardı. Bununla birlikte, OnePlus 7T ve 7T Pro’nun mevcut olacağı bölgelerde çok az benzetilen nokta olacağı anlaşılıyor, böylece iki telefonun çatışması konusunda endişelenmeden aynı rengi de gelebilir.

Özellikler açısından, 7T Pro, 7 Pro’ya göre çok büyük bir yükseltme gibi görünmedi. Söylentiye göre, bir Snapdragon 855+ yonga setine geçecek ve 960 fps ağır çekim video moduna sahip olacak, ancak bu konuda pek bir bilgiye sahip değiliz ilerleyen zamanlarda ne olacağını hep birlikte takip edebileceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu