bayigram.com

OLED iPad Pro, 12,9 inç iPad Air ve Dahası Geliyor!

OLED iPad modelleri geliyor!... Apple ürün sızıntılarıyla popüler olan Ming-Chi Kuo'ya göre OLED iPad Pro, 12,9 inç iPad Air ve diğer tüm iPad modellerinin gelecek yıl güncelleneceğini iddia ediyor.

Apple, 2024 yılında yeni bir OLED iPad Pro piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu tahmin, analist Ming-Chi Kuo tarafından yayımlanan Medium makalesine göre yapıldı.

Kuo’ya göre, Apple 2024 yılında 10.9 inçlik bir iPad Air ve yeni bir 12.9 inçlik iPad Air versiyonu piyasaya sürecek. 12.9 inçlik versiyon Pro’nun kullandığı mini-LED ekranı almayacak ancak oksit destekleme plakasına sahip olacak. Kuo, gelecek yıl için iki adet M3 modeli iPad Pro ve iPhone 15 Pro’nun LTPO destekleme plakasını kullanacaklarını belirtti.

OLED iPad Pro Geliyor


OLED iPad Pro, 12,9 inç iPad Air ve Dahası Geliyor!

Kuo ayrıca, ikinci yarıda yeni bir standart iPad’in ve yeni bir iPad mini’nin de gelmesini beklediğini söylüyor. Kuo, ofise dönüş yapan çalışanlar ve kullanıcıların cihazı eğlence ve üretkenlik için nasıl kullandıklarında yapılan yapısal değişikliklerin tablet talebinde düşüşe neden olduğunu belirtiyor. Kuo’ya göre, 2024 yılında iPad sevkiyatının 52-54 milyon adet olması bekleniyor. Bu rakam, 2023 yılındaki 50 milyon adetten yüksek olsa da, 2022 yılında sevkedilen 63 milyon iPaddan önemli ölçüde daha düşük.

Kuo’nun iPad Pro hakkındaki düşünceleri Bloomberg Apple muhabiri Mark Gurman tarafından Ağustos ayında duyurulanlarla örtüşüyor. Gurman, tabletlerin muhtemelen daha büyük bir trackpad’e sahip yenilenmiş bir Magic Keyboard’a sahip olabileceğini belirtti. Ekim ayında, Kuo yeni iPad’lerin 2024’ün ilk çeyreğinde geleceğini önerirken, Gurman lansmanın muhtemelen Mart ayında gerçekleşeceğini öne sürdü.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu