Tiktok Takipçi Satın Al

NVIDIA, 32 Bit Desteğini Kesti

Dünyanın en büyük donanım bileşen üreticisi olan NVIDIA ani bir karar verdi. Geçen aylar içerisinde bir duyuru yapan NVIDIA, yakın zamanda 32 Bit desteğini keseceğini açıklamıştı.

En güçlü ekran kartı modellerini üreten NVIDIA, geçtiğimiz aylarda 32 Bit işletim sistemlerine olan desteğini keseceğini duyurmuştu. NVIDIA, dün ise resmi olarak 32 Bit’in sonuna gelindiğini açıkladı. GeForce Experience desteği 32 Bit işletim sistemlerinden bu ay (Nisan) içerisinde kesilecek. Bu desteğin kesilmesi, 32 Bit işletim sistemlerinin NVIDIA güncellemelerini almayacağı anlamına geliyor.  Yani 32 Bit desteği artık NVIDIA’da yok diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”13625″]

32 Bit tabanlı Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ve FreeBSD işletim sistemleri artık güncellemeleri almayacak. Bu güncelleme kesintisinin en kötü yanı ise 32 Bit işletim sistemine sahip oyuncuların oyunlarda yapılan performans iyileştirmelerinden faydalanamayacağınız anlamına geliyor. 32 Bit desteği kesilmiş olduğundan dolayı bu durumlarla karşılamamak istiyorsanız en kısa zamanda 64 Bit tabanlı bir sürüme geçiş yapmanızı öneriyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14886″]

NVIDIA, 32 Bit Desteğini Kesti

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu