Nubia Red Magic 3S Tanıtım Tarihi Belli Oldu - TeknoDiot.com

Nubia Red Magic 3S Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Abone Ol 

Bu yılın Nisan ayının sonlarında Nubia, yenilikçi özellikleri ve inanılmaz güçlü özellikleriyle Red Magic 3 modelini duyurmuştu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Üç ay sonra, daha da güçlü bir cihaz piyasaya sürülüyor ve bu sefer, 5 Eylül’de resmen açıklanacak olan Red Magic 3S‘den başkası değil.

Raporlara göre, Red Magic 3S daha önce Nubia tarafından sunulan Snapdragon 855 Plus oyun telefonu olarak tanıtılacak. Bu durumda, o zaman cihazın mevcut Red Magic 3’ün yükseltilmiş versiyonu olacağını varsaymamız normal.

Nubia Red Magic 3S Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Nubia Red Magic 3S bu ay tanıtılacak

Bu nedenle, hafızasında veya kamera özelliklerinde başka gelişmelerin yanı sıra, daha yumuşak bir oyun deneyimini teşvik eden bazı yeni özellikleri görmemiz muhtemel.

Şimdiye kadar, Red Magic 3S ile ilgili henüz herhangi bir somut bilgi bulunmuyor, ancak önümüzdeki günlerde cihaz hakkında kesinlikle daha fazla şey duyacağız. Son olarak Nubia Magic 3S modeli 5 Eylül’de resmi şekilde açıklanacak.

Nubia Red Magic 3S Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Göz atın:   Google'a Mükemmel Bir Özellik Geldi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu