Tiktok Takipçi Satın Al

Nubia Red Magic 3S Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Bu yılın Nisan ayının sonlarında Nubia, yenilikçi özellikleri ve inanılmaz güçlü özellikleriyle Red Magic 3 modelini duyurmuştu.

Üç ay sonra, daha da güçlü bir cihaz piyasaya sürülüyor ve bu sefer, 5 Eylül’de resmen açıklanacak olan Red Magic 3S‘den başkası değil.


Raporlara göre, Red Magic 3S daha önce Nubia tarafından sunulan Snapdragon 855 Plus oyun telefonu olarak tanıtılacak. Bu durumda, o zaman cihazın mevcut Red Magic 3’ün yükseltilmiş versiyonu olacağını varsaymamız normal.

Nubia Red Magic 3S Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Nubia Red Magic 3S bu ay tanıtılacak

Bu nedenle, hafızasında veya kamera özelliklerinde başka gelişmelerin yanı sıra, daha yumuşak bir oyun deneyimini teşvik eden bazı yeni özellikleri görmemiz muhtemel.

Şimdiye kadar, Red Magic 3S ile ilgili henüz herhangi bir somut bilgi bulunmuyor, ancak önümüzdeki günlerde cihaz hakkında kesinlikle daha fazla şey duyacağız. Son olarak Nubia Magic 3S modeli 5 Eylül’de resmi şekilde açıklanacak.

Nubia Red Magic 3S Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu