«
Oyuncu Telefonu Nubia Red Magic 3 Özellikleri Belli Oldu Akıllı Telefon Haberleri

Nubia Genel Müdürü Ni Fei, yaklaşmakta olan Nubia Red Magic 3 akıllı telefonunun teknik özellikleri belli oldu.

Nubia Genel Müdürü Ni Fei ’den açıklama geldi, Black Shark 2 oyun telefonunun duyurulmasından sonra hızlı bir şekilde art arda yeni oyuncu telefonunun özellikleri belli olmaya başladı.

Nubia Red Magic 3, iç ısının önemli ölçüde dağılmasına yardımcı olacak bir sıvı ve hava soğutma teknolojisi ile gelecek. Ayrıca, Snapdragon 855 işlemcisine sahip ve 12 GB RAM ile birlikte gelecek.

  • Oyuncu Telefonu Nubia Red Magic 3 Özellikleri Belli Oldu Akıllı Telefon Haberleri

    Oyuncu Telefonu Xiaomi Black Shark 2 Tanıtıldı!

Oyuncu Telefonu Nubia Red Magic 3 Özellikleri Belli Oldu Akıllı Telefon Haberleri

Ni Fei, Red Magic 3’ün çoğu oyun akıllı telefonundan daha yüksek bir yenileme hızı sunacağını söyledi. Razer Black Phone 2, 120 Hz yenileme hızı sunuyor. Bu nedenle, Red Magic 3’ün benzer yenileme hızı sunması olasılığı var. Akıllı telefon ayrıca, oyun oynamak için daha uzun zaman harcayan kullanıcıların gözlerini korumak için özel göz koruma özellikleri de sunuyor olacak.

Geçmişte piyasaya sunulan Red Magic oyun telefonlarında 3.800 mAh batarya bulunuyor. Genel müdür Fei, yaklaşmakta olan Red Magic 3’ün 3.800mAh pilden daha fazlasına sahip olacağını doğruladı. Son olarak, akıllı telefon dokunsal geri bildirim ile bir 4D titreşim motoru ile donatılmış olacak. Akıllı telefon nisan ayında duyurulacak, ancak kesin lansman tarihi hala belli değil.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *