Tiktok Takipçi Satın Al

Nokia, Google Onaylı Kurumsal Akıllı Telefon Modelleri Sunuyor

Nokia akıllı telefonlar, Google onaylı en geniş kurumsal cihaz yelpazesini sunuyor.

Android Enterprise Recommended programında, tüm markalardan daha fazla sayıda 14 Nokia akıllı telefon yer alıyor. Nokia telefonların evi HMD Global, portföyüne üç yeni cihazın eklenmesiyle birlikte, en geniş ve kapsamlı Android işletim sistemli “en iyi akıllı iş telefonları” yelpazesini sunduğunu duyurdu. Nokia 9 PureView, Nokia 4.2 ve Nokia 3.2 (3/32GB) modelleri, çeşitli iş gereksinimlerini karşılayacak şekilde, her gün daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunan Android Enterprise Recommended programının parçası olarak doğrulanan 11 diğer Nokia akıllı telefona katılıyor.


Nokia telefonların evi HMD Global, portföyüne üç yeni cihazın eklenmesiyle birlikte, en geniş ve kapsamlı Android™ işletim sistemli “en iyi akıllı iş telefonları” yelpazesini sunduğunu duyurdu. Nokia 9 PureView, Nokia 4.2 ve Nokia 3.2 (3/32GB) modelleri, çeşitli iş gereksinimlerini karşılayacak şekilde, her gün daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunan Android Enterprise Recommended programının parçası olarak doğrulanan 11 diğer Nokia akıllı telefona katılıyor.

Her gün daha iyi, üstün nitelikli bir deneyim

Android Enterprise Recommended programı, kurumsal kullanıcılara, program kapsamında onaylanan akıllı telefonların, tarafsız iş standartlarını karşıladıklarının Google tarafından doğrulandığı garantisini veriyor. Buna donanım, yazılım, şirket BT sistemlerinde dağıtım, güvenlik güncellemeleri ve kullanıcı deneyimiyle ilişkili bir dizi üst düzey teknik özellik dahil. Program çeşitli kurumsal kullanım örneklerinde güçlü bir kullanıcı deneyimi için temel bir ölçüt belirler ve şirketlerin akıllı telefon seçimlerinde daha kolay ve akıllı tercihler yapmalarını sağlıyor.

HMD Global tarafından yürütülen pazar araştırmasına göre, görüşülen kuruluşların %98’i, Android Enterprise Recommended programının cihaz tercihlerini etkilediğini ve yüzde 50’sinden fazlası da sadece Android Enterprise Recommended akıllı telefonları seçtiklerini söylüyorlar.

Mobil Dünya Kongresi 2019’da (MWC) üç yeni akıllı telefonun duyurulmasının ardından, HMD Global üç telefonun da Android Enterprise Recommended kapsamında yer aldığını duyurmanın memnuniyetini yaşıyor. Bu telefonlar;

  • Nokia 9 PureView – dünyanın ilk benzersiz beş kameralı akıllı telefonu
  • Nokia 4.2 – en gelişmiş tasarımı, özel Google Assistant düğmesini1 ve görüntülemede Yapay Zeka deneyimlerini daha erişilebilir seviyeye taşıyor
  • Nokia 3.2 – iki günlük pil ömrüne sahip sektör lideri ekran2; özel Google Assistant düğmesiyle1 sesin gücünü ortaya koyuyor.

Nokia, Google Onaylı Kurumsal Akıllı Telefon Modelleri Sunuyor

Çalışanın gereksinimlerine bağlı olarak iş uygulamalarını kolayca açma ve kapatma özelliğinden başlayarak, önemli verileri korumak için yeni güvenlik özellikleri eklemeye kadar, Nokia akıllı telefonlar en son yeniliklerin hızına ayak uydurma konusunda benzersiz bir başarıya sahipler. Evrilen ve uyarlanabilen kullanıcı deneyimi, çalışma yaşamını kolaylaştırırken, daha üretken ve daha ekonomik kılıyor.

Bireysel kullanıcı gereksinimlerine yanıt veren Akıllı Pil ve Akıllı Parlaklık gibi özellikleriyle ve birden çok fiyat düzeyinde iki günlük pil ömrüyle2, Nokia akıllı telefon yelpazesi hem BT departmanlarını hem de son kullanıcıları mutlu edecek şekilde tasarlandı. Kurumsal odaklı özelliklerin yanı sıra, portföyde yer alan her cihaz bireysel kullanıcılara yönelik kişisel deneyimler de sunuyor ve böylece cihazı hayranların bayılacağı bir iş telefonu haline getiriyor.

Android Enterprise Recommended programındaki Nokia akıllı telefonlar:

Nokia 3.1 (32GB)
Nokia 3.1 Plus
Nokia 3.2 (32GB)
Nokia 4.2
Nokia 5.1
Nokia 5.1 Plus
Nokia 6.1
Nokia 6.1 Plus
Nokia 7 Plus
Nokia 7.1
Nokia 8 *Android One ailesinde yer almaz
Nokia 8 Sirocco
Nokia 8.1
Nokia 9 PureView
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu