Tiktok Takipçi Satın Al

Noctua, Premium Sınıf İşlemci Soğutucusunu Tanıttı

Noctua bugün yeni NH-U12A üstün kaliteli sessiz CPU soğutucusunu tanıttı.

NH-U12A, Noctua’nın ödüllü U12 serisi 120 mm ölçülü soğutucu serisinin en yeni 5. kuşağıdır. 120mm form faktörünün zarfını itmek için tasarlanan Noctua’nın amiral gemisi model NF-A12x25 PWM 120mm fanlarından ikisini, 7 ısı borusu içeren tamamen yeniden tasarlanmış bir soğutucu ve daha iyi bir ısı dağıtımı için artırılmış kanat yüzey alanı ile birleştiriyor. Bu şekilde, NH-U12A, 120mm sınıfı kasa ve PCIe uyumluluğu sunarken 140mm boyutundaki soğutucuların performansına rakip olabilir.


Roland Mossig (Noctua CEO’su) “Orijinal NH-U12, 2005 yılında piyasaya sürdüğümüz ilk üründü ve U12 serisi o zamandan beri ürün temellerimizin çekirdeğini oluşturdu”dedi. “Bugün, daha iyi bir sessiz soğutma performansı sağlayan 5. nesli tanıtarak bu üstün mirası sürdürmekle gurur duyuyoruz, bu da daha üstün üniteler sunarken daha büyük ünitelerle rekabet etmesini sağlıyor.” diye belirtti. Özet olarak, NH-U12A ideal Çoğu kuruluma entegre etmek için güçlük çekmeyen son teknoloji ürünü bir soğutucu arayan müşteriler için harika bir seçim.

Noctua, Premium Sınıf İşlemci Soğutucusunu Tanıttı

İlk olarak 2005 yılında tanıtılan Noctua’nın NH-U12 serisi, 600’den fazla ödül ve önde gelen uluslararası donanım web sitelerinden ve dergilerden öneriler aldı. NH-U12A, üstün kaliteli sessiz 120 mm soğutucular için bir kriter olarak kendini kanıtlamış olan bu prestijli dizinin en yeni üyesi. Tamamen revize edilmiş, tamamen optimize edilmiş 7 ısı borusu düzeni,% 37 daha fazla fin yüzey alanı (NH-U12S ile karşılaştırıldığında) ve yeni, en son teknoloji ürünü NF-A12x25’i kullanan çift fanlı itme / çekme yapılandırması sayesinde fanlar, NH-U12A 120mm sınıfındaki performans zarfını zorlar ve aslında 140mm büyüklüğünde soğutucuların birçoğunu eşleştirebilir hatta daha iyi performans gösterebilir.

Aynı zamanda, NH-U12A, daha büyük 140mm sınıf soğutuculara kıyasla RAM, kasa ve PCIe uyumluluğunda önemli avantajlar sunuyor: Asimetrik tasarımı nedeniyle, Intel LGA115x ve AMD AM4 tabanlı anakartlarda RAM yuvalarını geçmiyor Yüksek ısı yayıcılara sahip modüllerle kolay erişim ve% 100 uyumluluk sağlar. Vaka uyumluluğu söz konusu olduğunda, 158 mm yüksekliğindeki soğutucu, çoğu modern orta veya üst seviye kule kasalarına uyacak kadar kısadır. 125 mm genişliğinde (fan ve fan klipsleri dahil) ölçüm yapan NH-U12A, çoğu standart ATX veya Micro-ATX anakartlarda üst PCIe yuvasından uzak durur ve çoklu GPU kurulumlarıyla optimum uyumluluk sağlar.

Fiyat ve Kullanılabilirlik

Üreticinin önerdiği perakende satış fiyatı EUR / 99,90 dolarıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu