Tiktok Takipçi Satın Al

Nintendo Switch için Geliştirilen Star Wars: HuntersTM Duyuruldu!

Star Wars: HuntersTM, Nintendo Switch için çıktı!

Zynga’nın geliştirdiği ilk konsol oyunu Star Wars: Hunters’ın tanıtım videosu dün Nintendo Direct etkinliğinde gösterildi.


İnteraktif eğlencenin küresel liderlerinden Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) ve Lucasfilm Games bugün yaptıkları açıklamayla Nintendo Switch ve mobil cihazlar için geliştirilen rekabete dayalı arena savaş oyunu Star Wars: Hunters’ın 2021’de çıkacağını duyurdu.

Dikkat çekici pek çok yeni Star Wars karakterinin yer alacağı Star Wars: Hunters, oyuncuları takımlar halinde karşı karşıya getirecek ve kıran kırana maçlara ev sahipliği yapacak. Oyunun ilk resmî tanıtım videosu ise Nintendo Direct kapsamında dün yayınlandı.

Galaktik İmparatorluk’un çöküşünden sonra geçen Star Wars: Hunters, Star Wars’un ikonik bölgelerinden esinlenen haritalarda oyuncuları gerçek zamanlı kıyasıya bir mücadele için bir araya getirecek. Aralarında cesur ödül avcılarının, Asi İttifakı kahramanlarının ve Stormtrooper’ların yer aldığı kendine has karakterlerden birini seçen oyuncular etkileyici görsel efektler eşliğinde yüksek tempolu maçlarda birbirlerine karşı çarpışacaklar.

Star Wars: Hunters Nintendo Switch, Apple App Store ve Google Play Store platformlarından ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunu indirip oynamak için Nintendo Switch Online üyeliği de gerekmiyor.

Star Wars: Hunters hakkında daha fazla bilgi edinmek ve oyunla ilgili güncellemelerden haberdar olmak için www.swhunters.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Nintendo Switch oyuncuları oyuncuları buradan Star Wars: Hunters’ı istek listelerine ekleyebilirler.

Star Wars: Hunters Tanıtım Videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu