Ninja, New York Times Meydanında 12 Saat Yayın Yapacak

Dünyanın en popüler Twitch yayıncılarından bir tanesi olan Ninja, Fortnite oldukça iyi Fortnite oynamasıyla ünlü elbette. Ninja, 12 saatlik Yılbaşı Gecesi etkinliğinde Times Meydanı’ndan Fortnite canlı yayını yapacak.

Epic Games‘in popüler Battle Royale oyunu Fortnite dünya çağında milyonlarca oyuncusu yer alıyor. Popüler Twitch yayıncısı Tyler “Ninja” Blevins, 2019 yılına giriş yaparken Ninja, New York’un en ünlü meydanlarından bir tanesi olan Times Meydanı’ndan bir yılbaşı gecesi etkinliğinde Fortnite oynayacak.

Ninja, New York Times Meydanında 12 Saat Yayın Yapacak e-Spor Haberleri Oyun Haberleri

[sp-related style=”dark” id=”30986″]

Amerika’da geçtiğimiz günlerde başlayan TwitchCon etkinliğinde Tyler ‘Ninja’ Blevins, 31 Aralık günü saat 18:00’den 07:00’ye kadar canlı yayında Fortnite oynayacak. Bu arada Türkiye saati ile birlikte saat öğlen 12:00’den gece 00:00’e yayın yapmış olacak. Elbette sadece Fortnite ile olmayacak bu özel etkinlik özel ünlü konuklarda yayında yer alacak zaman zaman.

Dünyaca ünlü Twitch yayıncısı hakkında ilginç bir açıklama da Twitch CEO’su Emmett Shear tarafından geldi. Ninja hakkında şunları söyledi: Oyun oynamaya başladığımda, böyle bir şeyin mümkün olacağını düşünmemiştim” dedi.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı