Tiktok Takipçi Satın Al

NieR: Automata’nın Satışları 5,5 Milyon Kopyaya Ulaştı

Aksiyon RPG'si başka bir büyük satış kilometre taşına ulaştı.

Aralık ayında sizi NieR: Automata’nın 5 milyon adede ulaşan satışları hakkında bilgilendirmiştik. Şimdi birkaç ay sonra NieR: Automata tüm platformlarda dünya çapında 5,5 milyon kopya sattı.


NieR: Automa 2017’de piyasaya sürüldü ve bunca zamandan sonra hala büyük miktarlarda kopya satıyor. Oyun son derece iyiydi, ama aynı zamanda vardı ve hala birçok sorunu var. Tüm bu sorunlar çözülmedi ve oyun hiçbir zaman büyük bir güncelleme almadı.

NieR , çok uzun zaman öncesine kadar oldukça niş bir franchise idi, ancak 2017’de PlatinumGames’in NieR: Automata lansmanından bu yana , seri büyük miktarda popülerlik kazandı. Bu, elbette satışlarına da yansıdı ve RPG eylemi şimdi başka bir büyük satış kilometre taşını geçti.

Yine de oyun, hayal kırıklığına uğratan Marvel’s Avengers’ın aksine Square Enix için büyük bir başarı olarak görülüyor. Bir sonraki NieR oyununun bu yıl Nisan ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. NieR Replicant’ın aynı şekilde ele alınmayacağını ve gerektiği şekilde destekleneceğini umuyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu