TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » Nfinity Games’ten Azerbaycan Atağı!

Nfinity Games’ten Azerbaycan Atağı!

Nfinity Games’ten Azerbaycan Atağı!

Nfinity Games ve Azerbaijan Cybersport Federation içinde iş birliği anlaşması imzalandı.

Point Blank ekibi Türkiye’de edinmiş olduğu espor tecrübesini Azerbaijan Cybersport Federation desteği ile Azerbaycan’a taşıyor. Nfinity Games, görev bölgelerinden Azerbaycan’ın espor federasyonu Azerbaijan Cybersport Federation ile iş birliği anlaşması imzaladı.

Point Blank’in fazlaca popüler olduğu bu bölgede Azerbaijan Cybersport Federation 25 Haziran 2011 yılından beri faaliyet gösteriyor. Artık daha çok resmi turnuva ve organizasyon, federasyonun da yardımıyla Azeri oyun severlerle buluşacak.

Azerbaycan bölgesindeki bu önemli anlaşmanın yanı sıra pazarlama faaliyetleri, internet kafe operasyonları şeklinde biroldukça mevzuya da eğilen Nfinity Games, bölgedeki oyuncu yoğunluğunu daha etken bir topluluk haline getirmek ve Azeri oyuncuların daha eğlenceli bir ortamda oyunun keyfinı çıkarması için uğraş gösteriyor.
Nfinity Games Genel Müdürü Dongjune Shin, yapılan antak kalma için şu sözleri ekledi, “Azerbaycan Bölgesi bizim için en önemli önceliklerden biri olmuştur. Artan talepler ve Azeri oyunculardan gördüğümüz yoğun ilgi, bizim için yeni fırsatlar yarattı. Şimdi oyuncularımıza daha fazlasını sunabilmek için Federasyon ile güçlerimizi birleştiriyoruz. Bu anlaşmadan en çok yarar sağlayanların oyuncular olacağına inanıyoruz.”
Nfinity Games, bölgedeki espor yatırımları ve iş birliktelikleriyle Azeri oyuncuların hem espor hem de oyun tecrübelerinin gelişmesine yönelik çalışmalarını 2019 senesinde sürdürecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Play’de 2017’nin En İyi Oyunları Belli Oldu!

Buğra Noyan

eFootball PES 2020 İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı!

Buğra Noyan

PUBG Lite 16 Ocak 2020 Güncellemesi: Vikendi Haritası Geldi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.