Nfinity Games’ten Azerbaycan Atağı! - TeknoDiot.com

Nfinity Games’ten Azerbaycan Atağı!

Abone Ol 

Nfinity Games ve Azerbaijan Cybersport Federation içinde iş birliği anlaşması imzalandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Point Blank ekibi Türkiye’de edinmiş olduğu espor tecrübesini Azerbaijan Cybersport Federation desteği ile Azerbaycan’a taşıyor. Nfinity Games, görev bölgelerinden Azerbaycan’ın espor federasyonu Azerbaijan Cybersport Federation ile iş birliği anlaşması imzaladı.

Point Blank’in fazlaca popüler olduğu bu bölgede Azerbaijan Cybersport Federation 25 Haziran 2011 yılından beri faaliyet gösteriyor. Artık daha çok resmi turnuva ve organizasyon, federasyonun da yardımıyla Azeri oyun severlerle buluşacak.

Azerbaycan bölgesindeki bu önemli anlaşmanın yanı sıra pazarlama faaliyetleri, internet kafe operasyonları şeklinde biroldukça mevzuya da eğilen Nfinity Games, bölgedeki oyuncu yoğunluğunu daha etken bir topluluk haline getirmek ve Azeri oyuncuların daha eğlenceli bir ortamda oyunun keyfinı çıkarması için uğraş gösteriyor.
Nfinity Games Genel Müdürü Dongjune Shin, yapılan antak kalma için şu sözleri ekledi, “Azerbaycan Bölgesi bizim için en önemli önceliklerden biri olmuştur. Artan talepler ve Azeri oyunculardan gördüğümüz yoğun ilgi, bizim için yeni fırsatlar yarattı. Şimdi oyuncularımıza daha fazlasını sunabilmek için Federasyon ile güçlerimizi birleştiriyoruz. Bu anlaşmadan en çok yarar sağlayanların oyuncular olacağına inanıyoruz.”
Nfinity Games, bölgedeki espor yatırımları ve iş birliktelikleriyle Azeri oyuncuların hem espor hem de oyun tecrübelerinin gelişmesine yönelik çalışmalarını 2019 senesinde sürdürecek.

Göz atın:   Steam’den Haftanın Fırsatları - Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!