Tiktok Takipçi Satın Al

Amazon’un Yeni Oyunu “New World” Çıkış Tarihi ve Fiyatı

New World , Amazon Games tarafından geliştirilen devasa çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur (MMO) ve 2020’de çıkıyor.

New World ne zaman çıkacak? New World  fiyatı ne kadar? New World, Amazon Game Studios tarafından Mayıs 2020’de piyasaya sürülecek olan devasa çok oyunculu çevrimiçi aksiyon video oyunudur.


Ön sipariş alımları için Kapalı Beta testi Nisan 2020’de başlayacak. 1600’lerin ortalarında oyuncular bir Atlantik Okyanusunda İngiliz Amerika’dan sonra modellenen kurgusal arazi.

Oyuncular, sihirle dolu ve oyuncuya karşı oyuncu (PvP) savaşıyla dolu alternatif bir 17. yüzyıl keşfedecek. Oyunda oyuncular Keşif Çağı’nın alternatif bir versiyonu sırasında Aeternum adlı gizemli bir adayı keşfedecekler.

The Corrupted adlı ölümsüz lejyonlarla rekabet etmek zorunda kalacaklar, ancak oyunun gerçek odak noktası olacak diğer oyuncularla savaş. Oyuncular şirketler oluşturabilir, kaleler inşa edebilir ve başkalarına karşı savaşa girebilirler ya da geliştiricilerin yılın başlarında oyun için alfa testi sırasında öğrendikleri eklemeye karar verebilirler.

Amazon'un Yeni Oyunu "New World" Çıkış Tarihi ve Fiyatı

New World ne zaman çıkacak?

New World, diğer MMO’lardan farklı olarak, Yeni Dünya mücadele konusunda daha fazla eylem yaklaşımı benimser. Oyuncular, kılıç dalgalarıyla rakiplerinin çarpışmasıyla saldırılarını çok daha fazla kontrol altına alacaklar, bu da konum ve boşlukların mücadelede rol oynayacağı anlamına geliyor. Amazon’un Web Hizmeti tarafından desteklenen bir dünyada, herhangi bir yüklemeye gerek kalmadan dünyayı sorunsuz tutacak devasa savaşlar da olacak.

çoğu MMO arasındaki bir diğer fark da sınıf eksikliğidir. Ağır zırhlı tankların, şifacıların ve güçlü sihirli kullanıcıların geleneksel arketipleri olacak, ancak başlangıçtan almak yerine bir sınıfın veya diğerinin yolunu izlemek oyunculara kalmış. Hangi becerileri istediklerine ve hangi ekipmanları giyeceklerine karar vermek onlara bağlıdır, bu da bir kişiyi bir sınıftan diğerine hızla değiştirebilir.

New World, Mayıs 2020’de Deluxe sürümü 50 dolar karşılığında Standart sürümü ise 40 dolar fiyat ile PC platformu için çıkıyor. Oyunu önceden sipariş edenler Nisan ayında kapalı betaya katılabilecekler

https://www.youtube.com/watch?v=Hu-6vOjlgpk.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu