Tiktok Takipçi Satın Al

Netgear Yeni Orbi Mesh WiFi Sistemini Tanıttı!

WiFi söz konusu olduğunda çok fazla ölü nokta bulacağınız büyük bir eviniz varsa, kablosuz bir WiFi sistemine yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Eğer tanımadığınız durumlarda, temel bir WiFi sistemi temel olarak kullanıcıların evlerinde bir WiFi battaniyesi oluşturmalarını sağlar. Bazen performansı düşürebilen WiFi genişleticilerin aksine, ağ sistemleri hızları korumaya yardımcı olacaktır.

Netgear, en son Orbi sürümleri ile en yeni mesh WiFi sistemlerini duyurdu. Şirket geçmişte Orbi örgü sistemlerini piyasaya sürdü, bu yüzden bu güncellenmiş bir model. Netgear’a göre, yeni Orbi RBK WiFi Sistemi 1.2Gb / sn’ye varan hızlara sahip olacak. Netgear Armor olarak adlandırdığı virüs ve veri hırsızlığı koruması.


Netgear Yeni Orbi Mesh WiFi Sistemini Tanıttı!

Netgear, iki paketli bir kurulumla 3.000 metrekareye kadar konforlu bir şekilde kullanabileceğini, ancak daha fazlasına ihtiyacınız olursa daha büyük evler için üç veya dört paket halinde satın alma seçeneklerinin bulunabileceğini de iddia ediyor. Bu yönlendiriciler ayrıca Ethernet bağlantı noktalarına sahip olacak ve Amazon’un Alexa ve Google Assistant gibi dijital asistanları da destekleyecektir.

Yeni Orbi mesh WiFi sistemi 129 dolardan başlayarak fiyatlandırılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu