Netgear Yeni Orbi Mesh WiFi Sistemini Tanıttı! - TeknoDiot.com

Netgear Yeni Orbi Mesh WiFi Sistemini Tanıttı!

Abone Ol 

WiFi söz konusu olduğunda çok fazla ölü nokta bulacağınız büyük bir eviniz varsa, kablosuz bir WiFi sistemine yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Eğer tanımadığınız durumlarda, temel bir WiFi sistemi temel olarak kullanıcıların evlerinde bir WiFi battaniyesi oluşturmalarını sağlar. Bazen performansı düşürebilen WiFi genişleticilerin aksine, ağ sistemleri hızları korumaya yardımcı olacaktır.

takipçi satın al
takipçi satın al

Netgear, en son Orbi sürümleri ile en yeni mesh WiFi sistemlerini duyurdu. Şirket geçmişte Orbi örgü sistemlerini piyasaya sürdü, bu yüzden bu güncellenmiş bir model. Netgear’a göre, yeni Orbi RBK WiFi Sistemi 1.2Gb / sn’ye varan hızlara sahip olacak. Netgear Armor olarak adlandırdığı virüs ve veri hırsızlığı koruması.

Netgear Yeni Orbi Mesh WiFi Sistemini Tanıttı!

Netgear, iki paketli bir kurulumla 3.000 metrekareye kadar konforlu bir şekilde kullanabileceğini, ancak daha fazlasına ihtiyacınız olursa daha büyük evler için üç veya dört paket halinde satın alma seçeneklerinin bulunabileceğini de iddia ediyor. Bu yönlendiriciler ayrıca Ethernet bağlantı noktalarına sahip olacak ve Amazon’un Alexa ve Google Assistant gibi dijital asistanları da destekleyecektir.

Yeni Orbi mesh WiFi sistemi 129 dolardan başlayarak fiyatlandırılacak.

Göz atın:   Teknoparklara 1 Milyar 200 Milyon TL Hibe Edildi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!