Tiktok Takipçi Satın Al

Netgear, Yeni Nighthawk Pro Oyun Router’ını Tanıttı

Netgear, minimum gecikme için optimize edilmiş yeni nighthawk pro oyun router’ını tanıttı.

Çevrimiçi oyunlar için ağ oluşturma ürünlerinin lider sağlayıcısı olan NETGEAR, SXSW Gaming Expo sırasında Nighthawk Pro Gaming XR300 WiFi Router’ı piyasaya sürdü. Nighthawk Pro Gaming ürün ailesinin bu en yeni üyesi, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, PC’ler ve mobil cihazlardaki ping ve gecikmeyi en aza indirmek için geniş bir izleyici kitlesi için tasarlanmıştır. Zengin özellikleri sayesinde, diğer tüm WiFi yönlendiricilerinin eşi benzeri olmayan bir oyun deneyimi yaşatırken, aynı anda tüm ev için yüksek performanslı internet hızları sunar.


Netgear, Yeni Nighthawk Pro Oyun Router'ını Tanıttı

XR300 Router’ın Özellikleri:

  • Optimize Oyun Performansı – Çevrimiçi oyunlara öncelik vererek gecikmeyi önemli ölçüde azaltır. Oyun sunucularına veya diğer oyunculara olan mesafeyi sınırlayarak gecikmenizi kontrol etmek için Geo Filtering’i kullanır. Oyun cihazlarına öncelik vermek ve bant genişliğini cihaza ayırmak için Hizmet Kalitesini (QoS) kullanır. Oyun oynarken ani gecikme artışlarını en aza indirgemek için ağdaki cihaz başına maksimum yükleme ve indirme hızlarını kontrol eder.
  • Oyun Paneli – Ping’i dengelemek, gecikmeyi azaltmak ve hatta kaliteli yerel bağlantılar sağlamak için bağlantınızın her yönünü kolayca ayarlar. Bant genişliği sabitleme cihazlarını kontrol eder ve gecikmeye neden olabilecek uygulamaları belirler.
  • Kablolu ve Kablosuz Bağlantı Dört hızlı (4) Gigabit Ethernet LAN portları, hızlı kablolu oyunlar ve yüksek kaliteli yayın için idealdir.
  • Oyun Sistemleriyle Uyumlu – PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, mobil cihazlar ve diğerleriyle uyumlu çalışır.

NETGEAR’dan gelen Nighthawk Pro Gaming XR300 WiFi Router, 2019 Nisan’ında dünya çapındaki yetkili NETGEAR ortakları ve diğer satıcı kanalları, e-ticaret siteleri ve büyük perakendeciler aracılığıyla 169,99$’lik bir fiyatla ülkemizde satışa çıkacak.

Netgear, Yeni Nighthawk Pro Oyun Router'ını Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu