Netflix’in İlk Türk Dizisi The Protector’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Dünyanın en popüler dijital film ve dizi platformu olan Netflix’in ilk Türk dizisi olan The Protector’ın ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

The Protector Dizisinin Konusu:

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.


Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Netflix'in İlk Türk Dizisi The Protector'ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

[sp-related style=”light” id=”31985″]

The Protector olarak isimlendirilen dizi Netflix Türkiye’nin YouTube kanalında Hakan: Muhafız ismi ile ilk tanıtım fragmanı yayınlanmış oldu. Netflix’in ilk Türk dizisi ‘Hakan: Muhafız’ın (The Protector) başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü var. Netflix “İstanbul’un son muhafızı burada. Hakan: Muhafız çok yakında sadece Netflix’te” diyerek ilk fragmanı yayınladı.

The Protector çekimleri 2018 Martta ayında birinci sezon çekimleri başlamıştı. 2018 Eylül’de yayına girmesi beklenirken bazı sahnelerin tekrar çekilmesi ile bu zaman zarfı biraz uzadı ve sonunda The Protector (Hakan: Muhafız) dizisi önümüzdeki ay yani Aralık ayında Netflix izleyicileriyle buluşacak.

[sp-related style=”light” id=”30640″]

Duyurulduğundan beri Türk dizi izleyicileri tarafından merakla beklenen Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector, 14 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak. Çağatay Ulusoy’un başrolde yer aldığı ilk Türk dizisinin hazırlıkları, yaklaşık bir sene evvel başlamıştı. Çekimler ve kurgu süreçleri tamamlandı.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu