TeknoDiot
     
     
     

Netflix’in Yeni Filmi The Old Guard’ın Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in Yeni Filmi The Old Guard'ın Fragmanı Yayınlandı

The Old Guard filminin fragmanı yayınlandı. Netflix orijinali The Old Guard, 10 Temmuz 2020 Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Netflix yeni orjinal filmi olan The Old Guard‘ın resmi fragmanı yayınlandı. Netflix, 190’dan fazla ülkede 183 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir.

Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Film hakkında

Andy (Charlize Theron) isimli bir savaşçı önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, sebebini bilmedikleri bir ölümsüzlüğe sahiptir. Yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi veren ekip, acil bir görev için çağrıldığında bir anda ifşa olur. Ekip, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır.

Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) isimli asker, grubu içinde olduğu tehlikeden kurtarmanın mücadelesini verecek. Greg Rucka’nın çok sevilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (LOVE & BASKETBALL, IŞIKLAR ALTINDA) tarafından yönetilen THE OLD GUARD, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik ediyor.

  • Yönetmen: Gina Prince-Bythewood
  • Senarist: Greg Rucka
  • Uyarlama: Greg Rucka ve Leanardo Fernandez’in çok sevilen çizgi roman serisinden uyarlandı.
  • Yapımcılar: David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Charlize Theron, AJ Dix, Beth Kono ve Marc Evans
  • Oyuncu Kadrosu: Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca
  • Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts ve Chiwetel Ejiofor

The Old Guard fragmanı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix Artık Sezonluk Dizileri Haftalık Mı Yayınlanacak?

Buğra Noyan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 20 Nisan

Buğra Noyan

Aksiyon Sevelere Üzücü Haber: John Wick 4 Ertelendi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.