Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix’e Sadece Ses Modu Geliyor

Gelecek yeni mod, videoyu izlemeden dizileri ve filmleri dinlememizi sağlıyor.

Netflix, Android uygulamasına, video kapalıyken içeriğini dinlemenizi sağlayan ve arka planda izleme ifadesine tamamen farklı bir görüş getiren yeni özeliğini duyurdu.

Artık Netflix’i Dinleyebilirsiniz


Android Police tarafından keşfedilen, Netflix’e yapılan son güncelleme ile sesleri arka planda videoları oynatmadan dinleyebileceğimiz özelliğini ekledi.

Bu özellik Android cihazlar için 7.84.1 yapı 28 35243 sürümünün bir parçası olarak geliyor. Ancak bu özelliğin farklı bölgelere yavaş yavaş açılacağını ve zamanla tüm bölgelere aktifleştirileceğini söyleyebiliriz. Bu makalemizden sonra Netflix hesabınızı kontrol ederek aşağıda verdiğimiz adımları izleyerek Türkiye için açık olup olmadığına bakabilirsiniz.

Netflix'e Sadece Ses Modu Geliyor

Netflix’te Sadece Ses Modu Nasıl Etkinleştirilir

Bu özelliğin sadece androidler de ve bazı bölgelerdeki hesaplarda aktif olduğunu bilmeniz gerekiyor. iOS ve web için ne zaman geleceği hakkında şuanlık net bir bilgi maalesef yok.

Sadece ses modunu etkinleştirmek için önce Netflix’te tam ekranda bir video izlemeye başlayın.. Daha sonra üstte yeni bir Video kapalı düğmesi göreceksiniz . Bu, oynatma kontrollerini (ilerleme çubuğu ve hız kontrolü gibi) bıraksa da ekranı boş bırakır.

Ayrıca, uygulamanın ayarlarında Yalnızca Ses adlı ilgili bir özellik var. Bu özelliğini üç noktaya tıklayarak dokunun üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz: (Her Zaman Açık , Kulaklıklar veya Harici Hoparlörler ve Kapalı )

Netflix'e Sadece Ses Modu Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu