Netflix, Kullanıcılar İçin Arayüzünü Değiştiriyor - TeknoDiot.com

Netflix’ten Kullanıcılar İçin Bir Yenilik Daha

Netflix, gelecek dizi ve filmleri öne çıkaran yeni arayüz tasarımına geçiş yapacak.

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Netflix, yeni ve popüler sekmesinin tanıtımı, popüler ve gelecek içeriği mevcut abonelere vurgulamayı amaçlamaktadır.

Netflix, abonelerin yeni içeriğini keşfetmesini ve izlemesini sağlamak için her zaman kullanıcı arayüzünü değiştiriyor. Şimdi, “Yeni ve Popüler” sekmesinin tanıtımı, keşfi kolaylaştırmak için birkaç bölümü tek bir bölüme ayırıyor.

Akıllı televizyonunuzda Netflix varsa, şimdi “Yeni ve Popüler” adlı yeni bir menü kategorisi görmelisiniz. Bu sayfanın amacı, gelecek yıl platforma gelecek olanlarla ilgili en son Netflix içeriğini öne çıkarmaktır.

Bu sekmede öne çıkan özellikler, önceden var olan bir dizi Netflix satırıdır. “Netflix’te Yeni” en son çıkanları gösterir, “Çok Yakında” Netflix’te hemen başlayacak içeriktir ve “En İyi 10” o gün ülkenizdeki en popüler dizi/filmleri listeler.

Bu sayfaya yeni eklenen “Beklemeye Değer” satırıdır. Bu, önümüzdeki 15 ila 365 gün içinde Netflix’e gelecek filmleri ve dizileri gösterecektir. Ayrıca, içerik başladığında bilgilendirilecek bir hatırlatıcı da ayarlayabilirsiniz.

Geçen yıl, Netflix ilk kez abonelerini kaybetti, ancak küresel koronavirüs salgını sırasında insanlar kapalı alanda eğlence arayışı içinde kaldığı için iyi performans gösterdi.

Logitech G Çekiliş

“Yeni ve Popüler” sekmesinin tanıtımı, akış devinin dünya çapındaki milyonlarca abonesini korumaya çalışması için küçük bir ilk adımdır.

Netflix’te izlenecek iyi bir şey bulmak bir süre sonra zorlaşabilir. Bu nedenle, bir sonraki en iyi şeyi keşfetmenize yardımcı olacak bir dizi çevrimiçi araç ve uygulamayı kullanmak kullanışlı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu