TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Sinema Haberleri » Netflix’in Belçika Yapımı Dizisi Into The Night’ın İkinci Sezonu Duyuruldu

Netflix’in Belçika Yapımı Dizisi Into The Night’ın İkinci Sezonu Duyuruldu

Netflix'in Belçika Yapımı Dizisi Into The Night'ın İkinci Sezonu Duyuruldu

Netflix, sevilen dizilerden biri olan Into The Night ikinci sezonunu duyurdu.

Netflix, 190’dan fazla ülkede 158 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir.

Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Netflix, başrolleri arasında Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı Belçika yapımı Into The Night’ın ikinci sezonunu duyurduğu tanıtım fragmanını paylaştı.

Into the Night, dünyada yaşanan ani bir güneş felaketinin ardından, Brüksel’den havalanan bir uçakta mahsur kalan bir grup insanın hikayesini konu alıyor. Netflix, ilk sezonu geçtiğimiz aylarda gösterime giren orijinal yapımın ikinci sezonunu bugün duyurdu.

Dizinin yazarı Jason George: “Gösterime girmesinin ardından küeresel çapta büyük ilgi uyandıran Into The Night’ın ikinci sezonunu duyurmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Dünyanın dört bir yanındaki hayranların kahramanlarımız ve BE Airways Flight 21 mürettebatıyla kurduğu bağı görmek harikaydı. Yolculuklarına devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”

Into The Night İkinci Sezon Duyuru Videosu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


2019 Yılında Çıkacak En Çok Beklenen Diziler

Buğra Noyan

Netflix Uygun Fiyatlı Paket Deniyor

Hüseyin Ceylan

Şubat Ayında Netflix’te Neler Var ?

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.