Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix, 30 Günlük Deneme Süresini Ücretli Yaptı

Netflix’in deneme süresi kötüye kullanımdan kaldırılmıştı. Ücretsiz olan bu süre şimdilerde ise ücretli olarak geri döndü.

Normal şartlarda Netflix’in 30 gün boyunca deneme süresi tüm kullanıcılara ücretsizdi. Ancak bir zaman sonra insanlar Türkiye’de bu durumu kötüye kullanarak, dolandırıcılık yaparak sorunlar ortaya çıkarttı. Durum böyle olunca haliyle Netflix Türkiye’de de deneme sürümü kullanımdan kaldırılmıştı.


Şimdi ise güncellenerek geri gelen deneme sürümü 30 gün boyunca ücretli olacak. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, 1,99 TL ücret ödeyerek deneme süresini kullanabilecekler.

Türkiye’deki kullanıcıların kötüye kullanımı nedeniyle 30 günlük ücretsiz deneme üyeliğini iptal etme kararı alan Netflix, uygulamayı ücretli olarak yeniden başlattı. Netflix’in açıklamasına göre şu anda ilk 30 gün 1,99 TL’den edinebileceğiniz deneme sürümüne sadece yeni üyelerin ulaşabildiği belirtildi.

Netflix, 30 Günlük Deneme Süresini Ücretli Yaptı

Netflix, 190’dan fazla ülkede 193 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Netflix, 30 Günlük Deneme Süresini Ücretli Yaptı

Netflix, 30 Günlük Deneme Süresini Ücretli Yaptı Netflix, 30 Günlük Deneme Süresini Ücretli Yaptı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu