Tiktok Takipçi Satın Al

Aralık Ayında Netflix’te Hangi İçerikler Var?

Netflix Aralık 2020 Dizi ve Filmler;

Netflix’te Aralık ayında hangi dizi ve filmlerin yayınlanacağı belli oldu. Gelin Aralık ayındaki içeriklere birlikte göz atalım.

Netflix, 190’dan fazla ülkede 195 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.


2020’yi film şöleniyle kapatıyoruz; 9 Kere Leyla, The Midnight Sky, Mank, Ma Rainey’s Black Bottom ve The Prom sadece Netflix’te

Netflix Orijinal Dizileri

Yeni Dizi: Bridgerton (25 Kasım 2020)

Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını anlatıyor. Aynı isimli çok satan romanlardan uyarlandı.

Aralık Ayında Netflix'te Hangi İçerikler Var?

Yeni Dizi: Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (4 Aralık 2020)

 

Meksika asıllı Amerikalı şarkıcı Selena ve ailesi, çok çalışıp karşılarına çıkan tüm zorlukları aşarak Tejano müziği dünyasında şöhreti yakalar.

Yeni Dizi: Big Mouth: 4. Sezon (4 Aralık 2020)

Sekizinci sınıf öncesinde bir grup arkadaş yaz kampı azabıyla, karanlık ikinci kişiliklerle, yakınlaşmada yeni sınırlarla ve Kaygı sivrisineği ile uğraşır.

Yeni Dizi: Equinox (30 Aralık 2020)

1999’da öğrencilerle dolu bir otobüsün ortadan kaybolmasına tanık olan genç Astrid, 2019’da bu gizemi çözmeye çalışır ama geçmişi değiştirdiğiyle kalır.

Yeni Sezon: Chilling Adventures of Sabrina: 4. Kısım (31 Aralık 2020)

Greendale’in üzerine çöken dehşet, cadıları her bir kötülükle tek tek başa çıkmak zorunda bırakır. Ortaya çıkan boşluksa her şeyin sonu demektir.

Netflix Orjinal Filmleri

Aralık Ayında Netflix'te Hangi İçerikler Var?

9 Kere Leyla (4 Aralık 2020)

Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur.

The Mindnight (23 Aralık 2020)

Kuzey Kutbu’nda tek başına yaşayan bir bilim insanı (George Clooney), Dünya’ya dönüş yolundaki astronotları bundan vazgeçirmek için zamanla yarışır.

Mank (4 Aralık 2020)

1930’ların Hollywood’u, Yönetmen Orson Welles için Citizen Kane filminin senaryosunu bitirmeye çalışan hiciv ustası ve alkolik senarist Herman J. Mankiewicz’in gözünden yeniden değerlendiriliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu