TeknoDiot
   
   

Netflix Abone Sayısını Açıkladı

Netflix Abone Sayısını Açıkladı

Dünyanın en popüler dizi/film platformu olan Netflix her zaman merak edilen abone sayısını resmi olarak açıkladı.

Disney ve Apple gibi güçlü isimlerin rekabete katılmasıyla Netflix’in liderlikte zorlanacağı konuşuluyordu.

Ancak açıklanan Netflix abone sayısına bakıldığı zaman o iş o kadar kolay olmayacak gibi duruyor diyebiliriz. Yani Netflix tarafından açıklanan son abonelik rakamları ise henüz korkulacak bir şey olmadığını işaret ediyor.

Netflix tam gaz devam ediyor!

Netflix Abone Sayısını Açıkladı

Açıklanan rapora göre Netflix, yılın ilk üç ayına dair bazı veriler açıkladı. 2018’in aynı döneminde 125 milyon olarak kaydedilen Netflix abone sayısı, bu yıl 148 milyonu geçti. 2019’un son üç ayında 9 milyona yakın kişi daha Netflix abonesi oldu.

[sp-related style=”dark” id=”43522″]

Netflix, ayrıca yeni yıl planlarını da açıkladı. Açıklamada ise 2019’un ikinci çeyreğinde; “Top 10 listesi” hazırlamaya başlanacakmış, bu uygulamayı ilk olarak İngiltere’de test edilecek. Testten birkaç ay sonra ise uygulama çok daha geniş kitlelere yayılacak. Bu yeni özellik ise haftalık öneriler kullanıcıların karşısına çıkacak. Diğer kullanıcıların izlediği, en popüler içerikler burada listelenecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Fk 17 Nisan 2019 at 23:28

Benim sadece 7 hesabım var doğal o kadar arttırması makcvövmv

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.