İşte Netflix’in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler

Dünyanın en popüler dijital dizi ve film platformu Netflix’in 2020 yılı içerisinde yayınlayacağı diziler neler?

İşte Netflix 2020 yayınlanacak diziler sizlerle… Koronavirüs salgını maalesef Netflix’i de vurdu negatif anlamda. Bazı dizilerinin çekimlerini erteledi veya iptal etti. Dünyada milyonlarca insan evlerinde vakit geçiriyor ve geçirmeye devam ediyor. Oyun oynayan var, film ve dizi izleyen var, spor yapan var ve daha farklı aktiviteler yapanlar bulunuyor.

Özellikle şu zor zamanlarda evlerde insanlar Netflix üzerinden bitirmediği dizi ve film yok diyeceğimiz kadar fazla. İnsanlar Netflix abonesi ise gerçek anlamda günün büyük bölümünü platform üzerinde bir şeyler izliyorlar. 2020 yılının artık ortalarına gelmeye başladık.

Bu süreçte de  içerik bölümü olan Netflix’in de kullanıcı sayısında büyük bir artış yaşandı. Bu artışa oranla Netflix’de içeriklerini aksaklık olmadan izleyenlerle paylaşmaya devam edecek gibi görünüyor.

İşte Netflix'in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler

Netflix, 2020 yılı içerisinde yayınlayacağı dizilerden bahsettik. İçerisinde yayınlananlarda olsa da, özellikle La Casa De Papel dediğinizi duyar gibiyim. 2020 içerisinde çıkmış veya çıkacak dizileri görebilirsiniz. Listemize biz 10 adet dizi konumlandırdık. Benim favorim ise Alman dizisi “Dark” tabii ki.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”Dizi Tavsiyeleri” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”85286″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Netflix 2020 Dizileri;

:: The Last Kingdom

Dördüncü sezonuyla karşımıza çıkan The Last Kingdom, 9. yüzyılın sonlarında İngiltere’de geçen olayları anlatıyor. Dizi ilk olarak 2015’te yayınlandığından beri kendine ait sağlam bir hayran kitlesini kazanmayı başardı.

:: The Crown

Sevilen dizilerden biri olan The Crown’ın dördüncü sezonu için henüz bir çıkış tarihi duyurulmamış olsa da dizinin 2020’nin sonlarına doğru yayınlanacağı düşünülüyor. The Crown’ın dördüncü sezonunda Kraliçe II. Elizabeth’i canlandırması için Olivia Colman yer alacak. Yeni sezonda Prens Charles’ın Galler Prensesi Diana Spencer ile olan ilişkisi anlatılacak.

:: Glow

Alison Brie liderliğindeki popüler dizi, 2020’de 4. ve son sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Dizinin bitmesine üzülen çok fazla hayran bulunsa da Netflix’in 80’lerde geçen başka nostaljik diziler üzerinde çalıştığı düşünülüyor. Glow’un 4. sezonunun Ağustos ayının başlarında gelmesi bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=xQaCxIJX0J0

:: The Umbrella Academy

The Umbrella Academy dizisi de tutan diziler arasında. Ancak ilk sezonunun yayınlanmasından sonra, ikinci sezonunun çıkması çok zaman aldığını söyleyebilirim. The Umbrella Academy, babalarının ölümünü çözmek için bir araya gelen olağanüstü güçlere sahip bir grup süper kahramanın hikayesine odaklanıyor. The Umbrella Academy’nin Ağustos ayında gelmesi bekleniyor.

:: Stranger Things

Netflix’de benim de izleyip ciddi anlamda beğendiğim dizilerden biri Stranger Things, Şubat ayının başlarında “Rusya’dan Sevgilerle…” başlıklı bir teaser’ı da yayınlanan dizinin, dördüncü sezonu bu yılın ilerleyen döneminde çıkacak. Geçtiğimiz aylarda COVID-19 nedeniyle çekimleri durdurulan dizinin tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyor, ancak 2020’nin sonlarına doğru Eleven’a neler olduğu görmeyi umuyoruz.

:: Selling Sunset

Netflix’in reality şovu Selling Sunset, Los Angeles’ta bulunan en seçkin emlakçılardan oluşan Oppenheim Grubu ve şehrin varlıklı alıcılarına hitap eden çekici kadınlara odaklanıyor. Selling Sunset’in yeni sezonu 22 Mayıs’ta karşımıza çıkacak.

:: The Haunting of Bly Manor

Tüyler ürpertici bir hayalet öyküsüyle karşılaşıyoruz. Henry James’in eserlerinden uyarlanan dizinin Ekim ayında izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

İşte Netflix'in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler

:: Dark

Evet beyin yakan bir dizi olsa da izleyiciler tarafından oldukça beğenilen, gerilim, dram, bilim-kurgu,  gizem… ne arasanız bulacağınız bir dizi olan Dark’ın 3.sezonu aynı zamanda dizinin final sezonu Haziran-Temmzu ayında Netflix’de yayınlanacağı düşünülüyor.

:: Lucifer

Lucifer Morningstar’ın Los Angeles’da yaşamak için cehennemden ayrılmasını ve Los Angeles Polis Departmanı’nda danışman olarak çalışmaya başlamasını konu alan dizi, beşinci sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Lucifer’ın aynı zamanda son sezonu olan beşinci sezon, normalde Mayıs ayında çıkacaktı, ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle biraz ertelendi. Dizinin son sezonu toplamda 16 bölüm olacak ve sekizer bölümden oluşacak iki set halinde yayınlanacak.

:: Big Mouth

Nick Kroll ve John Mulaney’in animasyon dizisi Big Mouth’un dördüncü sezonu bu yılın sonlarına doğru gelecek. Komedi dizisi, ergenlik sorunları çeken iki gence odaklanıyor. 2018’deki ilk sezonundan beri büyük bir başarı yakalayan Big Mouth için şimdiden beşinci ve altıncı sezon hazırlıkları yapılıyor.

:: Queer Eye

Modaya ilgi duyuyorsanız bu reality şovu da sevebilirsiniz. Netflix, Emmy Ödüllü Queer Eye’ın beşinci sezonunun çok yakında yayınlanması bekleniyor.

NOT: Netflix tarafından duyurulan yeni diziler oldukça listemiz güncellenecektir. Belirsizliğini koruyan diziler olduğu için listeye eklemediğimiz yapım olabilir.

İşte Netflix'in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler  İşte Netflix'in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler

İşte Netflix'in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler

İşte Netflix'in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler  İşte Netflix'in 2020 Yılında Yayınlayacağı Diziler

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu