Tiktok Takipçi Satın Al

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

EA, Need for Speed: Hot Pursuit Remastered'ı resmi olarak duyurdu.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered sistem gereksinimleri de oyunun duyurusundan bir gün sonra açıklandı.


Beklendiği gibi, EA’nın Need for Speed ​Remastered oyunu, 6 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One’a ve 13 Kasım’da Switch’e gelecek olan Need for Speed: Hot Pursuit Remastered’ın resmi açıklamasına öncülük ediyordu.

İlk oyunla neredeyse hemen hemen aynı olduğu görülmekte. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, PC’de 2010 orijinaliyle hemen hemen aynı görünüyor.

EA’nın duyuruda söylediği gibi, remaster gerçekten de oyuna daha yüksek kaliteli modeller getiriyor, bu da en çok araçlarda görülüyor.

Araba gövdeleri artık çevrelerindeki ortamı daha doğru ve keskin bir şekilde yansıtabiliyor. Güncellenen aydınlatma ayrıca tüm bu ayrıntıların remaster’da daha görünür olmasına yardımcı olur, ancak bu gerçekten bununla ilgili. 2010’un Need for Speed: Hot Pursuit’in bir yenilenmesini göreceğimiz yenilenmiş bir oyun karşımızda. Bununla birlikte sistem gereksinimleri de merak ediliyordu.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Beklediğiniz gibi, bir 2010 remaster olarak, gerçek gereksinimler oldukça mütevazı. Asgari olarak, bir AMD Phenom II X4 965 veya AMD Radeon HD5750 veya eşdeğeri Nvidia GeForce GTS 450 ile eşdeğer Intel Corei3-2120’ye ihtiyacınız olacak. AMD Radeon R9 270x veya eşdeğeri Nvidia GeForce GTX 660 ile. Hem minimum hem de önerilen 8 GB RAM ve 45 GB kullanılabilir depolama alanı. Gereksinimlerin tamamını aşağıda

Oyun, Criterion Games tarafından geliştirilen ve Burnout şöhretine sahip ilk oyunlardan biriydi ve yüksek hızlı kovalamacalar ve hızlı yarışlarla franchise köklerine geri dönüş yaptı. Oyun çeşitli platformlara gelecek ve artık PC oyuncularının oyunu oynamak için ihtiyaç duyacağı gereksinimleri açıklandı.

Beklediğiniz gibi, bir 2010 remaster olarak, gerçek gereksinimler oldukça mütevazı. Asgari olarak, bir AMD Phenom II X4 965 veya AMD Radeon HD5750 veya eşdeğeri Nvidia GeForce GTS 450 ile eşdeğer Intel Corei3-2120’ye ihtiyacınız olacak. AMD Radeon R9 270x veya eşdeğeri Nvidia GeForce GTX 660 ile. Hem minimum hem de önerilen 8 GB RAM ve 45 GB kullanılabilir depolama alanı. Gereksinimlerin tamamını aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşletim Sistemi: WIndows 10
 • İşlemci: AMD Phenom II X4 965 veya Intel Corei3-2120
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD5750 veya NVIDIA GeForce GTS 450
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 45 GB

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: AMD FX-8350 veya Intel Core i5-350K or equivalent
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270x veya NVIDIA GeForce GTX 660
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 45 GB

Need For Speed ​​Hot Pursuit’e sahip olmak için 220 TL ödeme yapacaklar. Oyunun fiyatı biraz tartışılır olsa da pek çok Need For Speed hayranının bu ücreti vermesi beklendiği açıklandı. EA şirketinin açıklamasına göre Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered, 6 Kasım itibarıyla oynanabilecek.

Oyunun Çıkış Fragmanı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu