TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Oyun Sistem Gereksinimleri » Need for Speed Heat Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Need for Speed Heat Sistem Gereksinimleri Belli Oldu


Popüler yapımcılardan olan Electronic Arts yeni yarış oyunu Need for Speed: Heat oyununu duyurmuştu.

Need for Speed Heat sistem gereksinimleri neler? Need for Speed, Sony PlayStation ve Sega Saturn olarak geri PC kullanıcıları ve konsollar için 1990’ların kadar uzanan, oyun aleminde en eski biridir.

EA’nın resmi duyurusu ile birlikte oyunun farklı platformlar için fiyatları ve bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Yarış oyunu denince klasikler arasında akıllara gelen Need for Speed Heat resmen tanıtıldı ve hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Electronic Arts, yeni yarış oyunu için oldukça iddialı yeniliklerden bahsediyor.

Oyuncular iki seri halinde Heat’te yarışacaklar Orada arabalar filosu satın almak ve özelleştirmek için para kazanmak Speedhunters Showdown adlı bir yaptırıma gündüz rekabet. Geceleri, yozlaşmış polislerin sizi yakalayabileceği bir yeraltı yarışları serisinde Rep adlı bir tür para birimi için çalışıyorsunuz ve sivil varlıkların el koyma sihri sayesinde paranızı alıyorsunuz.

8 Kasım 2019 tarihinde piyasaya sürülecek oyun EA Access aboneleri tarafından 5 Kasım’dan itibaren oynanabilecek.

Xbox, PlayStation 4 ve PC ortamlarında oynanabilecek oyunun on siparişe açıldığını da belirtelim. Xbox için Türkiye fiyatlarına baktığımızda EA Access ile 485, normal fiyatın ise 539 TL olduğunu görüyoruz. Ön siparişe özel bazı ek paketlerin de alınabileceği oyunun Deluxe Edition paketinin bu fiyattan satıldığını söylemek isteriz. Standart Edition Xbox fiyatı ise EA Access ile 421 TL iken normal fiyatın 468 TL olduğunu belirtelim.

Electronic Arts’ın paylaştığı videoya göre oyunda bir kadın karakterin olduğu açıkça görülebiliyor. Ayrıca oyunun sahip olacağı yüksek aksiyon seviyesi de bu videonun her saniyesine işlenmiş diyebiliriz.

Need for Speed Heat Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Need for Speed: Heat’le ilgili paylaşılan tek şey bu video değil. Electronic Arts, yeni Need for Speed oyununun ön sipariş sistemini aktif etti ve bu da oyunun fiyatının da belli olduğu anlamına geliyor.

Oyunun hikaye modundaki ana karakter bir kadın olacak. Tüm hikayede bu kadını canlandırıp hayat vereceğiz. Ayrıca gerçekçilik bakımından önemli bir unsur olan araçların hasar durumu da değişkenlik gösterecek. Oyuncuların arabalarını kullanmak için hasar almamaları gerekecek.

Need for Speed Heat sistem gereksinimleri

Minimum

İşletim sistemi: Windows 10İşlemci (AMD): FX-6350 veya eşdeğeri
İşlemci: Intel Core i5-3570 veya eşdeğeri
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon 7970/Radeon R9 280x veya eşdeğeri // GeForce GTX 760 veya eşdeğeri
DirectX: 11 uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri
Depolama: 50 GB

Önerilen

İşletim sistemi: Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen 3 1300X veya eşdeğeri // Intel Core i7-4790 veya eşdeğeri
RAM: 16 GB
Ekran Kartı: Radeon RX 480 veya eşdeğeri // NVIDIA GeForce GTX 1060 veya eşdeğeri
DirectX: 11 uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri
Depolama: 50 GB

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Seven Knights, 4. Yılını Milyonlarca Oyuncusuyla Birlikte Kutluyor

Uğur Aydemir

DiRT 5’in Çıkış Tarihi ve Oyun ile ilgili Tüm Detayların Paylaşıldığı Video Yayınlandı

Buğra Noyan

Karşınızda Dünyanın En Pahalı Oyunu

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.