Tiktok Takipçi Satın Al

Need for Speed Heat Duyuruldu! Need for Speed Heat Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Popüler oyun firması Electronic Arts’ın günlerce süren geri sayımı erdi ve Need for Speed serisinin yeni oyunu Need for Speed: Heat resmen duyuruldu.

Need for Speed, Sony PlayStation ve Sega Saturn olarak geri PC kullanıcıları ve konsollar için 1990’ların kadar uzanan, oyun aleminde en eski biridir.


EA’nın resmi duyurusu ile birlikte oyunun farklı platformlar için fiyatları ve bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Yarış oyunu denince klasikler arasında akıllara gelen Need for Speed Heat resmen tanıtıldı ve hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Electronic Arts, yeni yarış oyunu için oldukça iddialı yeniliklerden bahsediyor.

Oyuncular iki seri halinde Heat’te yarışacaklar Orada arabalar filosu satın almak ve özelleştirmek için para kazanmak Speedhunters Showdown adlı bir yaptırıma gündüz rekabet. Geceleri, yozlaşmış polislerin sizi yakalayabileceği bir yeraltı yarışları serisinde Rep adlı bir tür para birimi için çalışıyorsunuz ve sivil varlıkların el koyma sihri sayesinde paranızı alıyorsunuz.

Fragman videosunda gördüklerimize göre, grafikler olağanüstü görünüyor. Kapsamlı araç kişiselleştirme de oyunun bir parçası olacak gibi görünüyor – NFS franchise’ında sıklıkla kullanılan başka bir özellik. Araç fiziğinin standart sayıdaki NFS olacağını tahmin ediyoruz, bu da gerçekçiliği pencereden çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Sorun yok; Hayattan daha büyük bir araba oyunu deneyimimizin, hızlandırıcı düğmeyle yüzde 95 oranında sıkıca dolu bir parti olmasını tercih ediyoruz.

Need for Speed Heat Duyuruldu! Need for Speed Heat Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Need for Speed Heat Çıkış Tarihi ve Fiyatı

İsmi beklendiği gibi Need for Speed Heat olarak açıklanan oyunla ilgili bir de tanıtım videosu yayınlandı. 8 Kasım 2019 tarihinde piyasaya sürülecek oyun EA Access aboneleri tarafından 5 Kasım’dan itibaren oynanabilecek.

Xbox, PlayStation 4 ve PC ortamlarında oynanabilecek oyunun on siparişe açıldığını da belirtelim. Xbox için Türkiye fiyatlarına baktığımızda EA Access ile 485, normal fiyatın ise 539 TL olduğunu görüyoruz. Ön siparişe özel bazı ek paketlerin de alınabileceği oyunun Deluxe Edition paketinin bu fiyattan satıldığını söylemek isteriz. Standart Edition Xbox fiyatı ise EA Access ile 421 TL iken normal fiyatın 468 TL olduğunu belirtelim.

Electronic Arts’ın paylaştığı videoya göre oyunda bir kadın karakterin olduğu açıkça görülebiliyor. Ayrıca oyunun sahip olacağı yüksek aksiyon seviyesi de bu videonun her saniyesine işlenmiş diyebiliriz.

Need for Speed: Heat’le ilgili paylaşılan tek şey bu video değil. Electronic Arts, yeni Need for Speed oyununun ön sipariş sistemini aktif etti ve bu da oyunun fiyatının da belli olduğu anlamına geliyor.

Oyunun hikaye modundaki ana karakter bir kadın olacak. Tüm hikayede bu kadını canlandırıp hayat vereceğiz. Ayrıca gerçekçilik bakımından önemli bir unsur olan araçların hasar durumu da değişkenlik gösterecek. Oyuncuların arabalarını kullanmak için hasar almamaları gerekecek.

Oyunun iki farklı versiyonu bulunuyor.
Standart Edition ve Deluxe Edition olarak ortaya çıkan paket ayrıntıları da netleşti. Deluxe Edition, yarışseverlere banka desteği ve karakter kıyafetleri gibi ekstra içerikleri bünyesinde barındırıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu