Tiktok Takipçi Satın Al

NACON, RIG 800 PRO ve RIG 500 PRO’yu Tanıttı

NACON bugün oyun severler için oldukça ilginç cihazları resmen tanıttı. Bu cihazlar, favori hobilerinden daha fazla keyif almalarını sağlayacak. Örneğin, RIG 800 PRO serisi kablosuz kulaklıklar tanıtıldı, bu da hareketliliği seven hayranlar için kesinlikle ideal olacak. Ayrıca, RIG 500 PRO serisinin ikinci nesli olan kablolu kulaklıklar da tanıtıldı. RIG 800 PRO serisiyle başlayalım. Bu seri, üç farklı modifikasyonda (PlayStation için RIG 800 PRO HS, Xbox için RIG 800 PRO HX ve PC için RIG 800 PRO HD) sunulmaktadır ve oyunculara gecikmesiz kaliteli ses sağlayan özel bir USB modülü ile birlikte gelir. Ayrıca, bu cihazın herhangi bir modifikasyonu, oldukça kolay bir şekilde şarj edilebilir, ki bu da gerçekten de çok önemlidir. Kulaklığın temelinde, hacimli ses sağlayabilen ve 24 saate kadar otonom olarak çalışabilen 40 mm sürücüler bulunmaktadır.

Oldukça çekici olan bir diğer ürün ise RIG 500 PRO kablolu kulaklıklarıdır. Bu kulaklık, oyuncuların beğenisini kazanacak bir dizi iyileştirme ile ikinci nesilde sunulmuştur. Örneğin, kullanılan çelik kafa bandı, kullanıcının favori oyunlarını oynarken rahatlığını artırırken aynı zamanda dayanıklılığı da artırır. Ayrıca, bu kulaklık 50 mm sürücülere sahiptir, bu da yüksek ses kalitesi ve düşük bozulma seviyeleri ile gurur duyabilir. Tüm bu yenilikler, özellikle şu anda oldukça nadir olan görece düşük maliyet göz önüne alındığında mükemmel bir çözüm olarak adlandırılabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu