Tiktok Takipçi Satın Al

n11.com’dan Yeni Hizmet: n11pro

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan n11.com’dan yeni bir hizmet daha geldi. Toptan alışveriş platformu n11pro açıldı. İşte detaylar.

Doğuş Grubu altında uzun zamandır faaliyet gösteren n11.com‘un kanatları altında olan n11pro nedir ilk olarak bundan bahsedelim. n11pro.com, toptan alım-satım yapabileceğiniz, şirketleri tek bir çatı altında toplayan geniş kapsamlı toptan e-ticaret platformudur. Nisan 2018’de hizmete açılan n11pro, alışverişin uğurlu adresi n11.com’un yeni e-ticaret yatırımıdır. n11’in deneyimini ve profesyonelliğini arkasına alan Toptan Alışveriş Platformu n11pro.com ile toptan alıp toptan satarak işinizi büyütebilirsiniz.


Ara mamulden hammadeye, yedek parçadan kozmetiğe, elektronikten tarım/gıdaya toplam 13 ana kategorisiyle farklı sektörleri içinde barındıran n11pro, toptan ticareti dijitale taşıyarak yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

n11.com'dan Yeni Hizmet: n11pro

[ilgiliicerik icerik_id=”12907″]

n11pro, büyükten küçüğe, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm sektör gruplarına kolayca ulaşmanızı sağlar. Aynı ürüne birden fazla satıcıdan ulaşabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ürün adedine göre fiyat teklifleri görür, size uygun olan fiyattan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Çoklu  kredi kartı, vadeli ödeme (DBS) gibi sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz. Siz de Toptan Alışveriş Platformu n11pro.com’da yer alın. Toptan alıp toptan satarak hem işinizi kolaylaştırın hem de daha çok kazanın.

İlgili Makaleler

n11.com, n11pro ile birlikte, toptan marketçiliği aslında internet, dijital ortama taşıdı diyebiliriz. Vergi numarasına sahip işletmeler (bakkal, küçük çaplı marketler vb.) n11pro üzerinden dükkanlarına mal alabilecekler. Sadece bu tür değil de vergi numaranızın olmasıyla birlikte evinize veya başka bir yere toptan alışveriş yapabiliyorsunuz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu