Muhteşem İçerikler ve Ödüllü Etkinlikler Maceracılarla Buluşuyor - TeknoDiot.com

Muhteşem İçerikler ve Ödüllü Etkinlikler Maceracılarla Buluşuyor

Abone Ol 

Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları’nın başlamasının yanı sıra Black Desert evrenine  birçok etkinlik dahil oluyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu hafta oyuna eklenen eğlence dolu etkinlikler sayesinde Maceracılar her zaman olduğu gibi birçok ödül kazanacak.

Pearl Abyss bugün Maceracıları eğlendirmek için bu haftaya özel çeşitli güncellemelerin oyuna eklendiğini duyurdu. Maceracılar, Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvası’nın canlı yayın akışını izlerken bu güncellemelerle daha fazla ödül alabilecekler.

Yüksek levele sahip olan Maceracılar artık Agris’in Hiddeti aracılığıyla daha fazla ödül kazanmalarına yardımcı olacak yeni içeriğin tadını çıkarabilecekler. Bu güç, Margahan’ın Kitabı Macera Günlüğü’nü doldurarak alınabilir. Maceracılar Agris’in Hiddetini aldığında, elde edecekleri hurda eşya sayısını %50 oranında artırmak için puan tüketebilecekler. Bu puanlar ailedeki tüm karakterlerle paylaşılabilecek.

Buna ek olarak, Maceracılar Finto’nun Özel Şifalı İçeceği tarifini 28 Nisan tarihine kadar yapabilecekler. Meydan okumaları tamamlayanlar Finto’nun Özel Şifalı İçeceğini elde etmek için kullanabilecekleri malzemeler kazanacaklar. Bu meyve suyuyla Maceracılar, büyük ölçüde Sağlık EXP alabilecekler.

Muhteşem İçerikler ve Ödüllü Etkinlikler Maceracılarla Buluşuyor

Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları Başladı 

Uzun zamandır beklenen Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları resmi olarak başladı. Ön hazırlıkların ikinci kısmı, 18 ve 19 Nisan tarihlerinde Twitch, YouTube ve Facebook platformlarında canlı olarak yayınlanacak. Arsha Arenası Ödül Kutusu tüm katılımcılara verilecek. İlk 3’e giren Maceracılara ise büyük tutarda inci verilecek.

Oyunun sevilen etkinliklerinden biri olan Arsha Arenası, Maceracılarla yeniden buluşuyor. Etkinlikler sayesinde kazanılan ödüller ile Maceracılar sınıflarını geliştirmeye devam ediyorlar. Değerli ödüllerle Vaha etkinlikleri devam ederken, Maceracılar balıkçılık, toplama ve canavar avlama aracılığıyla da eşya düşürme şansına sahip oluyorlar.

Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Göz atın:   Black Desert Türkiye ve MENA Oyuncularını Maceraya Çağırıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!