TeknoDiot
     
     
     

Muhasebe Programı ile Hesaplarınız Güvende!

Muhasebe Programı ile Hesaplarınız Güvende!

Firmanızın ön muhasebe hesaplarını güvenli bir şekilde takip etmek için bilgisayar ortamında bir yazılım kullanmanız en iyi çözümdür.

Tercih edilecek yazılımda en önemli unsurlardan birisi şüphesiz güvenliktir. Yazılım da güvenliğin amacı, bilginin yetkisiz kullanıcıların eline geçmesinin önlenmesinden ziyade, veri kaybının önüne geçilmesidir. Bu sebeple yedekleme modülünün etkili olduğu bir muhasebe programı, daima güvenli olacaktır. Muhasebenin etkili bir şekilde takibi için detaylı borç – alacak takip modülü, kasa takip modülü, alış, satış, ödeme ve tahsilat modüllerinden oluşan bir muhasebe yazılımı kullanmak gerekir. Ön muhasebe takibine yönelik yazılım çözümlerinde en iyi markalardan biri olan Fenesoft, ileri düzey hesap takibi sunarak kullanıcılara rahat bir uygulama ortamı sunuyor. Fenesoft Ön Muhasebe Pro ile tüm şirketler fatura, stok, cari, kasa, irsaliye, banka, personel, sipariş, teklif, taksitli satış takibi işlemlerini sistematik ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Kolay kullanımlı ve pratik yazılım çözümleri üreten Fenesoft, geliştirdiği kurumsal iş yazılımları ile başta Türkiye, Kıbrıs ve Azerbaycan olmak üzere 12 ülkede 3.5 milyon ticari işletmeye hitap etmektedir. Sürekli güncel sürümleri üretilen ve iş takibi için paket çözümler olan cari hesap programı, stok yönetim programı, sipariş kayıt programı, kasa programı, teknik servis programı, müşteri takip programı ve ön muhasebe programları ile işletmelerin iş yükü oldukça hafife iniyor. Fenesoft markalı tüm kurumsal çözümlere www.fenesoft.com adresinden ulaşabilir ve yazılımların demo sürümlerini bilgisayarlarınıza yükleyebilirsiniz

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Alarm Sistemleri İstanbul Data Güvenlik

TeknoDiot Bey

WordPress Siteniz için Önemli Düzenlemeler

Buğra Noyan

Steam İstatikleri Açıklandı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.