MSI Trident X Satın Alanlara Hediye Var! - TeknoDiot.com

MSI Trident X Satın Al! Oyuncu Koltuğu ve Steam Kodunu Kap!

Abone Ol 

18 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya süresince yetkili satış noktalarından TRIDENT X masaüstü PC satın alıp sisteme kayıt ettirenler, X-DRIVE tarafından yapılan MSI logolu bir oyuncu koltuğu almaya hak kazanacak.

Satın aldıkları platformda inceleme yazanlar 10$ değerinde Steam cüzdan kodu kazanacak. Eğer inceleme yazıları “yüksek kaliteli” olarak değerlendirilirse MSI GH60 IMMERSE oyuncu kulaklığı kazanacaklar. Son olarak, “yüksek kaliteli” inceleme yapanlar arasında yapılacak çekilişle bir talihli coma oyuncu ekipmanı ile dolu çok özel bir takım çantasına sahip olacak!

MSI GAMING DESKTOP TRIDENT X

Trident X, Intel 9th Gen Core i9 CPU’yu içeren dünyanın en küçük oyun masaüstüdür. Sekiz çekirdekli i9-9900 K işlemciyle performansta büyük bir adım atın! Gelişmiş oyun deneyimini ve % 50’ye varan performansla daha hızlı render deneyimini yaşayın.

MSI X-DRIVE OYUNCU KOLTUĞU

Oyuncular için mükemmel bir hediye olan MSI logolu oyun koltuğu, ofis veya bilgisayar odanızın mükemmel bir parçası olabilir. Trident X’i satın alan oyunculara hediye olarak daha iyi bir oyun deneyimi için bu hediyeyi sunuyoruz.

Göz atın:   XPG'den Yeni Soğutucu: LEVANTE 360

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu