Tiktok Takipçi Satın Al

MSI CEO’su Bir Binanın 7. Katından Aşağı Düşerek Hayatını Kaybetti

MSI Genel Müdürü ve CEO’su Sheng-Chang Chiang 56 yaşında hayatını kaybetti.

Tayvanlı dev teknoloji üreticisi MSI markasının genel müdürü ve CEO’su Sheng-Chang Chiang firmanın genel merkez kampüsü içerisinde yer alan bir binanın 7. katından aşağı düşerek hayatını kaybetti. Chiang, talihsiz bir kaza nedeniyle vefat etti.


Bazı kaynaklar bunun bir intihar olabileceğini öne sürerken, polis hala araştırıyor. Polis tarafından yapılan ön soruşturma, Sheng-Chang Chiang’ın ofisinde kalp ilaçlarının bulunduğunu ortaya koydu ve kamera kayıtlarına ise olaydan önce Sheng-Chang Chiang’ın şirketin yedinci katına yalnız yürüdüğünü ve sonra bir kaza olduğunu gösteriyor. Ayrıca yedinci kattaki duvar yaklaşık 130 cm yüksekliğinde olduğu belirtildi.

MSI CEO’su, genel merkezdeki bir binanın 7. katından düştükten sonra otoparkta bulundu. Chiang, derhal hastaneye kaldırılsa da olay yerinde hayatını kaybetmişti.

MSI CEO'su Bir Binanın 7. Katından Aşağı Düşerek Hayatını Kaybetti

MSI, Sheng-Chang Chiang için yaptığı açıklamada“20 yılı aşkın süredir şirketin bir parçasıydı, şirkete olağanüstü katkılarda bulundu ve meslektaşları tarafından takdir edildi. Chiang, MSI ailesi için saygın bir liderdi ve markanın elde ettiği başarılarda en büyük yardımcılardan biri oldu. Hepimiz aldığımız kötü haber için derin bir üzüntü duyuyoruz ve Bay Chiang için yas tutuyoruz. O, tüm ekip tarafından derinden özlenecek.” şeklinde açıklamada bulunuldu.

Chiang olaydan önce aile üyeleriyle kavga ettiği iddia edildi, ancak intihar düşüncesi göstermediğini söylediler. Önce Chiang ailesine ve ardından MSI Türkiye’ye, teknodiot.com olarak olarak başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Son olarak MSI sosyal medya hesaplarında ki profil fotoğraflarını kırmızı logodan siyah beyaz logo olarak güncelledi.

MSI CEO'su Bir Binanın 7. Katından Aşağı Düşerek Hayatını Kaybetti

MSI CEO'su Bir Binanın 7. Katından Aşağı Düşerek Hayatını Kaybetti

MSI CEO'su Bir Binanın 7. Katından Aşağı Düşerek Hayatını Kaybetti MSI CEO'su Bir Binanın 7. Katından Aşağı Düşerek Hayatını Kaybetti

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu