Tiktok Takipçi Satın Al

7 Günde 7 Güncelleme Alan Oyun: Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord, yıllarca geliştirildikten sonra geçen hafta oyuncularla buluştu. Oyun yayınlandığından bu yana her gün güncelleme alıyor.

O zamandan beri, Bannerlord her gün kırık sistemleri ve bol çökmeleri düzeltmek için bir düzeltme eki şeklinde günlük güncelleme yamaları alıyor.


Lansman günü yaması ile birlikte baktığımız zaman, geliştirici firma TaleWorlds yedi günde yedi güncelleme yayınladı demektir. Zorlu bir beklemeden sonra Erken Erişim’e geçmesine rağmen oyun oyuncular tarafından Steam’de %85 olumlu değerlendirme aldı.

Mount & Blade 2’nin sekiz yıllık geliştirme döngüsü, 2014’te bir süre tam bir yeniden başlatma da dahil olmak üzere, TaleWorlds’te sadece Erken Erişim’e bırakılması çok uzun süren oyuncular için eğlenceli bir şey haline geldi.

Bannerlord çıktığı günden beri güncelleme alıyor

7 Günde 7 Güncelleme Alan Oyun: Mount & Blade II: Bannerlord

Yıllar süren bekleyişin ardından 30 Mart tarihinde serinin hayranlarıyla buluşan Mount & Blade II: Bannerlord, daha çıkışının üzerinden bir hafta geçmeden milyonlarca oyuncu sayısına ulaştı. Oyun öyle büyük bir sükse yaptı ki Steam üzerinde bu yılın en iyi çıkış yapan oyunu olmayı başardı.

Mount & Blade II: Bannerlord, yapımcı firmanın da aksini iddia etmediği üzere hâlâ daha bazı oyun içi hatalar barındırıyor. Bu noktada pek çok oyuncu, yaptıkları geri bildirimlerde çoğu oyun içi hatalar olmakla birlikte bazı sistemsel hataları da bildiriyorlar. Son olarak oyunun erken erişimden çıktığında nasıl bir hâl alacağı olacak merak konusu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu