Motorola'nın Yeni Telefonun Görüntüsü Sızdırıldı! - TeknoDiot.com

Motorola’nın Yeni Telefonun Görüntüsü Sızdırıldı!

Abone Ol 

Samsung’un Galaxy Note serisi, elektronik kalemi olan en popüler akıllı telefon serisidir ancak elektronik kalem ile telefon yapan başka üreticiler de piyasada bulunmakta.

takipçi satın al
takipçi satın al

LG’nin Stylo serisi var ve ayrıca Samsung’un kendi hattından bir yapraktan daha fazla ödünç alan Infinix (Transsion Mobiles’in şirketlerinden biri) Note serisi var. Bu yıl Motorola’dan ekran kalemi alıyor olabiliriz ve şimdi Evan Blass’ın sızıntısı nedeniyle cihazın neye benzediğini biliyoruz.

Bilinmeyen cihazın, sol üst köşede delgeç deliği olan bir ekrana sahip olduğu gösterilmiştir. Ekran köşelerde kıvrımlıdır ve ekranın altında biraz çerçeve vardır. Üstte, ekranı kaplayan cam ve çerçeve arasında kulaklık için bir yarık da vardır.Motorola'nın Yeni Telefonun Görüntüsü Sızdırıldı!

Stilus geliyor, Galaxy Note serisinin S Pen’ine benzer aktif bir stylus değil, kapasitif bir stylus gibi görünüyor. Kauçuk bir ucu vardır ve dokunmatik giriş ve ayrıca karalama, renklendirme ve çizim için parmağınıza alternatif olarak iyi çalışmalıdır.

Telefonun adı bilinmiyor, Motorola Edge + olmadığını söyleniliyor. Telefonun özellikleri de bilinmiyor, ancak orta menzilli bir cihaz olmanın ötesine geçmeyeceğiz. Tanıtıldığında telefon Android 10‘u kutudan çıkarmalıdır.

Göz atın:   Yeni Motorola Telefonu "XT2055-2" Ortaya Çıktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!