Tiktok Takipçi Satın Al

Motorola’nın Yeni Telefonu Sızdırıldı: Blackjack!

Motorola‘nın yeni akıllı telefonu FCC’de (Federal İletişim Komisyonu) tespit edildi. Cihazın adı ‘Blackjack’ ve yakın zamanda tanıtılabilir.

FCC sertifikasında ortaya çıkan yeni Motorola’nın Blackjack’i, XT2055-2 model adını taşıyor. Cihazın orta segmentte bir akıllı telefon olması ve yaklaşık 5.000mAh büyük bir pil ile gelmesi bekleniyor. Ham performansa göre daha iyi bir pil sunmaya dayalı bir akıllı telefon olabilir.

Motorola'nın Yeni Telefonu Sızdırıldı: Blackjack!


FCC veritabanına göre Motorola ‘Blackjack’

FCC veritabanına göre, akıllı telefon yaklaşık 6,6 inç ekran olabilir. Yani, sadece 2020’de duyurulacak bir orta düzeyde olan telefonun ‘Pro’ veya ‘Max’ serisi olabilir. Motorola ‘Blackjack’in diğer varyantlarının da tespit edildiği belirtildi, bu da serinin küresel bir lansman görecek ve birden fazla farklı bölgede kullanılabilecek.

XT2041 model adını taşıdığı için mevcut Motorola G8 serisinin bir parçası olması da muhtemel değil. Ayrıca, akıllı telefon üreticisinin yapımında FCC, EEC ve WFA sertifikalarına yayılan diğer akıllı telefonlar da var.

Motorola'nın Yeni Telefonu Sızdırıldı: Blackjack!

Motorola Moto G8 Plus

Büyük bir 4.000mAh batarya, Motorola XT2045, XT2052 ve hem Motorola hem de Lenovo serisini içeren yeni bir akıllı telefon grubu olan XT2053 dahil Motorola XT2043 dahildir.

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu