Motorola'nın Yeni Telefonu Sızdırıldı: Blackjack! - TeknoDiot.com

Motorola’nın Yeni Telefonu Sızdırıldı: Blackjack!

Abone Ol 

Motorola‘nın yeni akıllı telefonu FCC’de (Federal İletişim Komisyonu) tespit edildi. Cihazın adı ‘Blackjack’ ve yakın zamanda tanıtılabilir.

takipçi satın al
takipçi satın al

FCC sertifikasında ortaya çıkan yeni Motorola’nın Blackjack’i, XT2055-2 model adını taşıyor. Cihazın orta segmentte bir akıllı telefon olması ve yaklaşık 5.000mAh büyük bir pil ile gelmesi bekleniyor. Ham performansa göre daha iyi bir pil sunmaya dayalı bir akıllı telefon olabilir.

Motorola'nın Yeni Telefonu Sızdırıldı: Blackjack!

FCC veritabanına göre Motorola ‘Blackjack’

FCC veritabanına göre, akıllı telefon yaklaşık 6,6 inç ekran olabilir. Yani, sadece 2020’de duyurulacak bir orta düzeyde olan telefonun ‘Pro’ veya ‘Max’ serisi olabilir. Motorola ‘Blackjack’in diğer varyantlarının da tespit edildiği belirtildi, bu da serinin küresel bir lansman görecek ve birden fazla farklı bölgede kullanılabilecek.

XT2041 model adını taşıdığı için mevcut Motorola G8 serisinin bir parçası olması da muhtemel değil. Ayrıca, akıllı telefon üreticisinin yapımında FCC, EEC ve WFA sertifikalarına yayılan diğer akıllı telefonlar da var.

Motorola'nın Yeni Telefonu Sızdırıldı: Blackjack!

Motorola Moto G8 Plus

Büyük bir 4.000mAh batarya, Motorola XT2045, XT2052 ve hem Motorola hem de Lenovo serisini içeren yeni bir akıllı telefon grubu olan XT2053 dahil Motorola XT2043 dahildir.

 

 

Göz atın:   Motorola Katlanabilir Telefon Üzerinde Çalışıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL