Motorola’nın Resmi Android Smart Televizyonu Tanıtıldı!

Motorola TV resmi ve Motorola’nın Android TV’ye dayanan 6 modeli ile televizyon dünyasına dönüşü vardır. Motorola, 6 Smart TV modelinin Motorola TV ailesini resmileştirerek televizyon dünyasına geri döndü.

Birkaç gün önce ortaya çıktığı gibi, bu televizyonlar yalnızca Hint pazarında mevcut olacak, ancak Motorola’nın Smart TV segmentine girişi kısa bir süre sonra uluslararası piyasaya girmeye başlayacak. Aslında, şirketin bu ürünleri yalnızca Hindistan pazarında satmasıyla sınırlandırdığını düşünmek zor.

Motorola'nın Resmi Android Smart Televizyonu Tanıtıldı!

Belirtildiği gibi, 6 model var. Giriş seviyesi 32 inç diyagonal ve HD hazır çözünürlüğe sahipken, serinin üst kısmında 4K çözünürlüğe sahip 65 inç ekran bulunuyor. İlginç olan, tüm modellerin, hatta temel modelin bile, DTS TruSurround’u destekleyen bir soundbar’a sahip olmasıdır. Tüm modellerde, kablosuz bir gamepad ve Netflix ve YouTube gibi akış servislerine adanmış düğmelere sahip bir uzaktan kumanda bulunur. Android TV ve 9.0 işletim sistemi bulundurmakta.

Motorola'nın Resmi Android Smart Televizyonu Tanıtıldı!

Teknik özelliklere gelince, 4K çözünürlüğü (43, 50, 55 ve 65 inç) sunan modellerde, 450 GPU, 2.25 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile birleştirilmiş dört çekirdekli işlemci var. 32 inç (HD hazır) ve 43 inç (Full HD) modeller, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanıyla Mali 470MP3 GPU ile eşleştirilmiş dört çekirdekli TEE işlemcisini birleştiriyor.

Motorola'nın Resmi Android Smart Televizyonu Tanıtıldı!

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!